1. خانه
 2. فیستول
 3. هزینه درمان فیستول با لیزر؛ عمل در بیمارستان دولتی و خصوصی 1403

هزینه درمان فیستول با لیزر؛ عمل در بیمارستان دولتی و خصوصی 1403

تصویر هزینه لیزر فیستول

امروزه یکی از شیوه هایی که بتوان با آن فیستول را به طور کامل درمان نمود لیزر می باشد. لیزر یکی از روشهای نوین درمان فیستول است که مورد تایید پزشکان واقع شده و به عنوان یک راه قطعی و کم خطر برای درمان انواع بیماری های مقعدی از جمله فیستول شناخته می شود. از این رو هزینه درمان فیستول با لیزر و عمل جراحی همواره مورد توجه بیماران میباشد.

اما یک سوال مشابه که در بین بیماران مبتلا به این بیماری رایج می باشد، این است که هزینه درمان فیستول مقعد چقدر است؟ در این مطلب سعی داریم شما بیماران عزیز را نسبت به هزینه درمان فیستول با لیزر در کلینیک خصوصی یا دولتی، مزایای آن و نحوه تعیین هزینه های درمان آگاه سازیم. با ما تا انتهای مطلب از کلینیک نشیمنگاه همراه باشید.

هزینه درمان فیستول با لیزر از 3 میلیون تومان به بالا می باشد؛ اما این هزینه نسبت به شدت حاد بودن و تشخیص پزشک متغیر بوده و ثابت نیست.

عکس واقعی فیستول مقعدی
تصویری که مشاهده می کنید نمونه ای از بیماری فیستول است که در اطراف نقعد مجرای عفونی ایجاد گشته و نیاز به درمان جدی دارد.

هزینه عمل فیستول با لیزر

فیستول، نوعی بیماری عفونی آبسه ای است که از پدید آمدن مجرای باریک و عفونی بین دو عضو به وجود می آید و بافت آنها را جدا می کند.
شایع ترین نوع این بیماری فیستول مقعدی بوده که اصلی ترین دلیل به وجود آمدن آن اتصال یک سر مجرا به غدد درون مقعد و یک سر آن به بیرون پوست می باشد. همانطور که گفته شد این مجرا درون بافت بدن ایجاد می شود و درمان آن تنها توسط عمل جراحی یا استفاده از لیزر و تخلیه عفونت صورت می گیرد.
به کارگیری درمان فیستول با روش انجام عمل جراحی از دیرباز وجود داشته و همچنان درحالیکه روش های نوین و امن تری چون لیزر به وجود آمده پابرجاست. درمان فیستول به وسیله عمل جراحی علاوه بر هزینه های بالاتر نسبت به لیزر، بسیار دردناک بوده و ریسک به وجود آمدن مجدد بیماری را به همراه دارد. بنابراین می توانید با کمی مطالعه و تحقیق بهترین شیوه درمان را انتخاب کنید.

لیزر علاوه بر مزایایی که برای بیمار به همراه دارد، از هزینه کمتری برخوردار بوده و دوران نقاهت کوتاهی دارد. بنابراین بیمار می تواند به راحتی و سریع به محل کار خود بازگشته و به مراقبتهای ویژه کمتری نیاز دارد.

مطالعه بیشتر: فیستول چیست؟

درمان فیستول با لیزر با کمترین هزینه

درمان انواع فیستول مقعد با کمترین هزینه در تخصصی ترین مرکز درمان فیستول (بدون درد و خونریزی)

هزینه عمل فیستول بر چه اساس تعیین می شود؟

برآورد هزینه های عمل فیستول اول از همه بر اساس شدت پیشرفت بیماری و عمق آن محاسبه میگردد. هنگامی که پزشک معالج شما را معاینه و آزمایشات شما را بررسی می کند، عمق و شدت بیماری مشخص می شود و می توان هزینه عمل فیستول را برآورد نمود.

البته پارامترهای دیگری در تعیین هزینه عمل جراحی فیستول نیز وجود دارند که برخی از آنها عبارت اند از:
نوع کلینیک یا بیمارستانی که به آن مراجعه می کنید.

 • تجهیزات و شیوه درمانی آنها
 • قرارداد بیمه
 • مدت زمان بستری بودن بیمار(در صورت انجام عمل جراحی در بیمارستان)
 • سختی عمل (وابسته به تعداد فیستول ها)
 • هزینه پزشک بیهوشی (در صورت بیهوشی و انجام عمل جراحی در بیمارستان)

مطالعه بیشتر: لیزر فیستول خطرناک است؟

عمل فیستول کم هزینه تر است یا لیزر فیستول؟

طبیعتا درمان فیستول مقعد با لیزر بسیار کم هزینه تر از جراحی و دیگر روشها می باشد. چرا که هزینه انجام جراحی در بیمارستان چه دولتی و چه خصوصی به دلیل بستری شدن بیمار در بیمارستان بالاتر است.
برای مثال برای انجام عمل جراحی یک روز قبل با به بیمارستان مراجعه نماید و بستری شود. عمل نیز به صورت بیهوشی انجام می شود که علاوه بر سخت و دردناک بودن، هزینه بیهوشی نیز به آن اضافه می گردد.
و همچنین پس از انجام جراحی نیز فرد مرخص نشده و ممکن است یک روز در بیمارستان بستری شود. همچنین روشهای درمان خانگی فیستول که با اتلاف وقت و حاد شدن بیماری همراه هستند، موجب گسترش بیماری و در نتیجه سخت شدن عمل می شوند.
اما لیزر فیستول مقعد بسیار آسان بوده و نیاز به بستری شدن و متقبل شدن هزینه های بیهوشی و اتاق عمل را ندارد. همچنین شما می توانید با مشاهده انواع عکس فیستول مقعدی و شکل درمان شده آنها از نحوه درمان با لیزر و بعد از آن مطلع شوید.

اطلاع از هزینه درمان فیستول

جهت اطلاع دقیق از هزینه درمان فیستول با لیزر و دریافت وقت معاینه با ما تماس بگیرید.

بیمه هزینه لیزر آبسه مقعدی را پوشش می دهد؟

به دلیل اینکه لیزر فیستول یک عمل سرپایی بوده و بیمار زیر 6 ساعت درمان میگردد و همچنین نیاز به بستری شدن ندارد، بیمه آن را پوشش نمی دهد. و بیمار باید هزینه درمان را خود متقبل شود. البته در برخی موارد مانند بیمه تکمیلی، بیمه بخشی از مبلغ را پس از ارائه مدارک به بیمار باز می گرداند؛ اما همچنین این موضوع به بیمارستان یا کلینیکی که به آن مراجعه کرده اید نیز وابسته است.
برای اطمینان حاصل شدن از روند پرداخت هزینه لیزر فیستول در کلینیک نشیمنگاه با ما تماس بگیرید.

بیمارستان خصوصی یا دولتی؟

همه ما میدانیم که خدمات در بیمارستان های خصوصی گرانتر از بیمارستان و مراکز دولتی می باشد. اما باید این نکته را نیز به خاطر داشت که هم در بیمارستان دولتی و هم خصوصی بیمار پس از انجام جراحی نیاز به بستری و مراقبت های پس از جراحی خواهد داشت؛ علاوه بر آن بیمار می بایست همه هزینه های مربوط به بستری شدن را بپردازد؛ بنابراین درست است که بیمارستان دولتی به نسبت خصوصی بهتر است اما فراموش نکنید که گزینه دیگری برای درمان یعنی لیزر وجود دارد که استفاده از آن از هردوی این روش مقرون به صرفه تر است.

هزینه درمان فیستول با لیزر در کلینیک نشیمنگاه

کلینیک نشیمنگاه با داشتن کادر مجرب، متخصصان با تجربه و به روز ترین متد درمان یکی از معتبر ترین مراکز درمان فیستول در تهران میباشد.
از آنجایی که درمان بیماران تنها در یک جلسه و یک ساعت انجام می شود، در کاهش هزینه ها نقش بسیار زیادی ایفا می کند.
همانطور که گفته شد، هزينه ها پس از بررسی آزمایشات و معاینه امکان پذیر است. اما شما عزیزان می توانید با برقراری ارتباط و یا مراجعه حضوری نسبت به معاینه و دانستن هزینه درمان فیستول با لیزر اقدام نمایید.

سوالات مداول

23 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام و خسته نباشید به شما اقای دکتر ممکنه بفرمایید هزینه درمان فیستول با لیزر چقدر درمیاد؟

  پاسخ
 • سلام من چند ماه پیش یه رگ فیستولو فهمیدم دارم یعنی کلا یه دونه مجرا بود اما نتونستم درمانش کنم الان دوتاسوراخ روی مقعدم دراومده چیکار کنم؟ اگر بخوام لیزر کنم هزینه لیزر چقدره ؟

  پاسخ
  • سلام روز بخیر هزینه لیزر فیستول بر اساس شدت حاد بودن و میزان تعداد مجرای عفونی تعیین می گردد. بهتر است تا قبل از حاد تر شدن عارضه به متخصص مراجعه کنید

   پاسخ
 • سلام قیمت لیزر چقدره؟ من فیستو داره مقعدم 3ماه پیش دکتر گفت درمان کنم الان شرایطش رو دارم میخواستم هزینش رو بدونم

  پاسخ
 • سلام من تو شهرمون پرسیده بودم هزینه درمان فیستول با لیزر از 5میلیون شروع میشد البته که اونام گفتن باید دکتر بگه چقدر میش

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید قیمت لیزر فیستول چقدره؟ گفتن که خیلی عمیق و حاد نیست

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز هزینه درمان فیستول با لیزر متغییر بوده و با توجه به میزان حاد بودن بیماری شما تعیین می گردد

   پاسخ
 • سلام من فیستول دارم دم مقعد خیلی سخت دستشویی میکنم خیلی وقتا بی دلیل لباس زیر کثیف میشه به خاطر عفونت خسته شدم دیگه از این وضعیت میخواستم هزینه عمل فیستولو بدونم برای عمل بیام

  پاسخ
 • سلام برآمدگی در اطراف ناحیه مقعد حس می کنم که گاهی وقتا ترشحات زرد رنگ هم به همراه دارد ایا ممکن است این فیستول باشد؟ اگر باشد هزینه درمان ان چقدر می شود ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله امکان ابتلا به فیستول وجود دارد اما بهتر است ابتدا به صورت حضوری به کلینیک مراجعه کنید تا به طور دقیق بررسی و تشخیص داده شود.

   پاسخ
 • سلام با چه بیمه هایی کار می کنید که برم برای کاهش هزینه

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید هزینه جراحی فیستول بسیار خفبف چقدر است؟ من خودم حس میکنم که فیستول دارم البته کسی به من نگفته

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر به دلیل امکان پیچیدگی بیماری امکان تشخیص و معاینه از عکس وجود ندارد.

   پاسخ
 • سلام قیمت لیزر کردن فیستول رو میگید چقده؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر من میتونم بپرسم قیمت لیزر چقدره؟

  پاسخ
 • سلام هزینه درمان فیستول؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خدمات
فهرست