1. خانه
 2. کیست مویی
 3. هزینه درمان کیست مویی با عمل لیزر و جراحی در سال 1403+ بیمه

هزینه درمان کیست مویی با عمل لیزر و جراحی در سال 1403+ بیمه

تصویر کیست مویی

کیست مویی، یا سینوس مویی یک بیماری مقعدی عفونی می باشد که در اثر تا خوردن مو به داخل پوست موجب ایجاد توده عفونی می گردد که درمان آن می بایست توسط دکتر کیست مویی انجام شود. اگر برایتان این سوال پیش می آید که هزینه عمل کیست مویی چقدر است؟ با ما همراه باشید تا از بررسی دقیق هزینه درمان کیست مویی با لیزر یا عمل جراحی مطلع شوید.

ما قصد داریم با رفع ابهامات بیماران عزیز و پاسخ به سوالات آنها اعم از محاسبه هزینه درمان کیست مویی و تعرفه های بیمه و کلینیک آنها را آگاه سازیم.

هزینه لیزر کیست مویی

هزینه لیزر کیست مویی به طور کلی وابسته به میزان عمیق بودن، حجم توده عفونی و مویی و به طور کلی حاد بودن بیماری محاسبه می گردد. اما باید بدانید این هزینه بسیار کمتر از جراحی بوده و علاوه بر آن از کمترین عوارض برخوردار است. همچنین نتایج ناشی از انجام لیزر بسیار بهتر از انجام جراحی بوده و با موفقیت بیشتری همراه است؛ بنابر تمام مزایایی که لیزر به همراه دارد، روش پیشنهادی پزشکان در اولین مرحله لیزر می باشد.

مطالعه بیشتر: کیست مویی چیست؟

هزینه درمان کیست مویی با لیزر به طور دقیق بین 5 تا 10 میلیون تومان متغیر بوده که این رقم در روش جراحی سنتی بین 7تا 12 میلیون تومان و عوارض بیشتری می باشد.

هزینه عمل جراحی کیست مویی چگونه تعیین می گردد؟

کیست مویی از بیماری های شایع نشیمنگاهی است که به سینوس پیلونیدال نیز شناخته می شود. این بیماری که از برگشتن مو به درون پوست به وجود می آید و شیوه درمان مناسب و قطعی جز انجام عمل جراحی لیزر ندارد. این بیماری یک نوع عارضه پوستی بوده و می تواند مشکلات جدی برای فرد به وجود بیاورد. از این رو درمان آن توسط متخصص کیست مویی یک امر بسیار مهم تلقی می شود.
اما سوالی که برای بیشتر بیماران پیش میاید درباره هزینه درمان است که باید بدانید محاسبه هزینه درمان کیست مویی با لیزر به شدت بیماری بستگی دارد و اینگونه تعیین می گردد. علاوه بر آن انتخاب نوع درمان بیماری نیز که چه جراحی باشد، چه لیزر یا دیگر روشها نیز بر هزینه های درمانی نیز بی تاثیر نیست.

تصویر هزینه لیزر کیست مویی

اطلاع دقیق از هزینه لیزر کیست مویی

با برقراری ارتباط به صورت رایگان مشاوره تلفنی و حضوری، اطلاع از هزینه لیزر کیست مویی با لیزر و رزرو وقت دریافت کنید.

مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل کیست مویی

 1. میزان حاد بودن و پیشرفت آن که مهمترین پارامتر تعیین کننده نرخ هزینه ها است.
 2. دکتر کیست مویی که برای معاینه به آن مراجعه می کنید.
 3. کلینیک یا بیمارستانی که برای درمان به آن مراجعه می کنید.
 4. روش درمانی که انتخاب می کنید.
 5. شرایط جسمی بیمار.
 6. شیوه درمان کیست مویی که عمل جراحی باشد یا لیزر.

موارد بالا برخی از پارامترهای تعیین کننده هزینه عمل کیست مویی هستند که نقش اساسی در متقبل شدن هزینه ها دارند.
همچنین شما می توانید با مطالعه بخش درمان کیست مویی با لیزر از شیوه عمل جراحی و یا انجام لیزر و تفاوت های آنها آگاه شوید.

تفاوت هزینه جراحی کیست مویی و هزینه لیزر کیست مویی در چیست؟

گاهی انتخاب شیوه درمانی مناسب بسته به نوع شرایط جسمانی بیمار متفاوت است. اما برای گرفتن نتیجه 100 درصد، درمان با روش عمل جراحی لیزر پیشنهاد می شود.

 1. انجام عمل جراحی لیزر که از نوین ترین و قطعی ترین روش ها به حساب می آید، بسیار آسان بوده و از کمترین دوره نقاهت و درد، کمترین هزینه و بالاترین نتیجه دهی برخوردار است. از آنجایی که انجام لیزر کیست مویی به صورت سرپایی و یک روزه صورت می گیرد، شما نیازی به بستری شدن و متقبل شدن هزینه دیگری ندارید و علاوه بر تمامی مزیت های لیزر این یک پوئن مثبت تلقی می شود.
 2. جراحی باز که شیوه قدیمی و بسیار پر مشقتی به حساب می آید، یکی از دشوار ترین راه های درمان کیست مویی است. چرا که در این روش شما باید یک روز قبل با مراجعه به بیمارستان و هزینه تخت و بستری شدن را نیز متقبل شوید. علاوه بر آن یک روز پس از عمل نیز شما باید تحت مراقبت و در بیمارستان باشید. چرا که پزشک متخصص زخم ناشی از عمل جراحی را نمی بندد و تنها آن را پانسمان می کند. زخم بسته به میزان شدت بیماری باز بوده و عمیق است که طی دوره 4الی6 ماه باید خود به خود بسته شود. با مشاهده عکس کیست مویی و شیوه های درمان آن می توانید با این شیوه آشنا شوید.
 3. جراحی بسته نیز مانند جراحی باز می باشد با این تفاوت که پزشک جای زخم عمل را بخیه می زند اما دوره نقاهت و هزینه ها مانند جراحی به روش باز صورت میگیرد

بنابراین به کارگیری شیوه لیزر کیست مویی هم از نظر هزینه و هم از نظر دوران نقاهت و دردناک بودن بهترین گزینه است.

هزینه درمان کیست مویی با لیزر

مطالعه بیشتر: درمان کیست مویی با لیزر

بیمه هزینه جراحی کیست مویی را میپردازد؟

بیمه تامین اجتماعی برای لیزر کیست مویی پوششی در نظر نگرفته است چراکه این شیوه درمان تنها در یک ساعت انجام شده و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد. اما برخی مراکز بیمه بخشی از هزینه انجام عمل جراحی را به شرطی که در آن بستری شوید، پرداخت می کند. البته این مقدار قابل توجه نبوده و از هزینه جراحی نمی کاهد علاوه بر آن درصد بازگشت بیماری نیز بالاتر از لیزر است.

درمان کیست مویی با کمترین هزینه و عوارض

لیزر کیست مویی در یک ساعت بدون درد و خونریزی با کم ترین هزینه

هزینه درمان کیست مویی با لیزر در کلینیک نشیمنگاه کمتر است یا بیمارستان؟

قطعا هزینه درمان کیست مویی با لیزر در کلینیک نشیمنگاه بسیار کمتر است زیرا نیاز به پزشک بیهوشی و هزینه بستری و تخت ندارید؛ پس از انجام لیزر می توانید پس از یک روز به روند زندگی و کار خود باز گردید. مهمتر از همه از درد و ناراحتی ناشی از عمل کیست مویی برخوردار نخواهید بود. در صورتیکه انجام عمل در بیمارستان میلاد یا بیمارستان های دیگر اینگونه نبوده و شما می بایست تمامی مخارج جانبی از جمله هزینه اتاق عمل، پزشک بیهوشی، هزینه جراحی و بستری شدن را بپردازید.

سوالات متداول

20 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام هزینه درمان کیست مویی اگه توی کمر نباشه و جای دیگه باشه فرق داره؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم هزینه درمان کیست مویی یکبار پرداخت میشه یا بر اساس تعداد جلسات لیزره؟ بعد اینکه چقدر احتمال بازگشت کیست هست؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز هزینه درمان کیست مویی تنها در یک جلسه لیزر پرداخت می شود؛ چرا که درمان کیست مویی با یان روش تنها نیازمند یک جلسه لیزر می باشد.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید برای کیست مویی عمل کنید چقد میشه هزینش؟

  پاسخ
  • هزینه درمان کیست مویی با لیزر یا جراحی متفاوت می باشد که توسط متخصص و پس از معاینه تعییین می گردد.

   پاسخ
 • هزینه لیزر چنده؟

  پاسخ
 • حدود هزینه لیزر درمانی کیست موییتون چقدره ؟

  پاسخ
  • هزینه درمان کیست مویی پس از معاینه متخصص تعیین میگردد (به دلیل نیاز به بررسی و معاینه دقیق و عمیق)

   پاسخ
 • سلام فرزندپسر اوتیسم ۱۵ ساله دارم که دچار موی برگشتی شده.با توجه به بی قراری و نا آرام بودن عمل لیزر درحالت بی هوشی هم امکان پذیر هست یا نه

  پاسخ
 • سلام جناب خسته نباشید میخواستم بدونم چطوری بفهمم که بیمه ای که دارم هزینه لیزر رو میده یا نه

  پاسخ
 • وقت شما بخیر باشه می خواستم بدونم اگر نخوایم تو بیمارستان بمونیم باز هم هزینش همونقدر زیاد در میاد؟ یا اینکه کلینیک شما برای لیزر کیست مویی چقدر میگیره؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بستری بودن در بیمارستان به دلیل شرایط حاد فرد پس از عمل جراحی بوده و انتخابی نیست که شما بتوانید پس از عمل به منزل باز گردید. و اینکه هزینه درمان کیست مویی در کلینیک نشیمنگاه متغیر بوده و با توجه به میزان حاد بودن تعیین می گردد.

   پاسخ
 • سلام میخواستم بدونم قسطی هم لیزر می کنید؟ چون پرداخت هزینش یه جا سختمه

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر به دلیل تک جلسه ای بودن و بهینه تر بودن هزینه لیزر؛ امکان پرداخت اقساط وجود ندارد

   پاسخ
 • سلام یه حدود قیمت لیزرو میگید

  پاسخ
 • هزینه درمان کیست مویی توی بیمارستان به نظر من خیلی بهتره

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خدمات
فهرست