1. خانه
 2. هموروئید
 3. هزینه جراحی بواسیر با لیزر، مقایسه هزینه درمان بواسیر

هزینه جراحی بواسیر با لیزر، مقایسه هزینه درمان بواسیر

تصویر هزینه لیزر بواسیر

در بین درمان های قطعی بواسیر یا هموروئید، روش لیزر به دلیل داشتن مزایایی از جمله: عدم نیاز به بستری شدن و بیهوشی، بهبود سریع بعد از جراحی، هزینه کمتر نسبت به روش سنتی، بهترین انتخاب برای درمان می‌باشد. چنانچه قصد مطلع شدن از هزینه جراحی بواسیر با لیزر، نحوه محاسبه ، بیمه و مقایسه هزینه جراحی بواسیر با لیزر با دیگر روشها هستید، باما همراه باشید.

بیماری بواسیر

بواسیر بیماری ناحیه نشیمنگاهی بوده که بیشتر افراد در طول زندگی خود به آن مبتلا می شوند. بواسیر ناشی از متورم شدن عروق درون راست روده پدید آمده و دارای دو نوع هموروئید داخلی و هموروئید خارجی می باشد. این بیماری دارای علائمی چون خونریزی، درد، سوزش، خارش یا حتی ایجاد زائده های گوشتی در اطراف مقعد می شوند.
تصورات افراد بر این که هموروئید خود به خود درمان می شود کاملا غلط بوده و شالوده علمی به همراه ندارد چه بسا که بی توجهی سبب حاد شدن بیماری نیز می شود. از این رو انجام لیزر یکی از روشهای درمانی بدون عوارض و مطمئن بوده که بیماران از آن استفاده می کنند.

مطالعه بیشتر: هموروئید چیست

تعیین هزینه جراحی بواسیر با لیزر وابسته به چه مواردی است؟

تعیین هزینه جراحی بواسیر با لیزر به موارد بسیاری بستگی دارد. برای مثال هنگامی که برای معاینه به دکتر بواسیر مراجعه می کنید، نوع بیماری اعم از داخلی یا هموروئید خارجی بودن، تعیین می گردد. علاوه بر آن ممکن است پزشک انجام برخی آزمایش ها از جمله آندوسکوپی یا سونوگرافی را برای شما ضروری بداند.
متفاوت بودن بون نوع هموروئید و خفیف یا شدید بودن آن اصلی ترین موارد در تعیین هزینه جراحی بواسیر با لیزر به حساب می آیند.
بنابراین تعیین هزینه جراحی بواسیر با لیزر به موارد زیر بستگی دارد:

 • میزان شدید یا خفیف بودن بواسیر
 • داخلی یا خارجی بودن هموروئید
 • تعداد رگ هایی که دچار بواسیر شده اند
 • کلینیکی که برای درمان به آن مراجعه می کنید
 • دستگاه و نوع لیزری که استفاده می شود
 • دستمزد پزشک متخصص بواسیر

مقایسه هزینه و نحوه درمان بواسیر

درمان بواسیر به روشهای متعددی چون لیزر، عمل جراحی بواسیر، رابربند و … انجام می شود که بهترین راه درمان بواسیر، لیزر بوده که مورد تایید پزشکان بوده و عوارضی به همراه ندارد. یکی از از مزیت های لیزر نسبت به دیگر روشهای درمانی ارزان تر بودن آن نسبت به دیگر روشهای درمانی است چرا که از متقبل شدن هزینه های اضافه بستری شدن، بیهوشی، اتاق عمل و دوره نقاهت پیشگیری میکند. علاوه برآن بیمار با اتلاف وقت یا درد مواجه نبوده و به راحتی می تواند درمان بواسیر را با کمترین هزنیه و اسیب انجام دهد.

هزینه عمل بواسیر با لیزر

درمان بواسیر به روشهای متعددی چون لیزر، عمل جراحی، رابربند و … انجام می شود که بهترین راه درمان بواسیر، لیزر بوده که مورد تایید پزشکان بوده و عوارضی به همراه ندارد. یکی از از مزیت های لیزر نسبت به دیگر روشهای درمانی ارزان تر بودن آن نسبت به دیگر روشهای درمانی است چرا که از متقبل شدن هزینه های اضافه بستری شدن، بیهوشی، اتاق عمل و دوره نقاهت پیشگیری میکند. جراحی لیزر علاوه بر تمامی مزایایی که در بهبود و سلامتی بیمار به همراه دارد از نظر هزینه و اتلاف وقت نیز دارای مزایای بیشمار است. این روش برخلاف تصور عموم که یک روش گران جا افتاده، بسیار مقرون به صرفه است و در یک روز تمام می شود.

برخی از مزایای انجام جراحی بواسیر با لیزر عبارت اند از:

 • عدم نیاز به استراحت پس از انجام لیزر
 • عدم نیاز به پزشک بیهوشی
 • درمان دریک جلسه
 • عدم نیاز به پانسمان
 • پس از انجام لیزر می توانید به محل کار خود بازگردید

مطالعه بیشتر: درمان بواسیر با لیزر

تصویرهزینه جراحی بواسیر با لیزر

هزینه درمان بواسیر با لیزر در کلینیک نشیمنگاه

جهت تعیین وقت و لیزر هموروئید می توانید با ما در ارتباط باشید.

درمان در بیمارستان با عمل جراحی

از آنجایی که در بیمارستان روش جراحی سنتی مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر دیگر معایبی که به همراه دارد، دارای هزینه بالاتری است.
برخی از آنها عبارت اند از:

هزینه عکسبرداری و آزمایش: انجام آزمایش های متعدد و عکس برداری از راست روده به منظور مشاهده میزان پیشرفت بیماری دارای هزینه است که به عهده بیمار است.
هزینه متخصص بیهوشی: متخصص بیهوشی برای انجام همه جراحی ها، هزینه مختص به خود را دریافت می‌کند که در فاکتور نهایی لحاظ میشود اما لیزر در کلینیک نشیمنگاه نیازی به جراحی ندارد و عمل به صورت سرپایی انجام می‌شود.

هزینه اتاق عمل: بیمارستان برای انجام جراحی، هزینه ای جدا برای اتاق عمل از فرد دریافت میکند با این تفاوت که در عمل لیزر اینگونه نیست.

هزینه بستری شدن: به دلیل اینکه جراحی سنتی نیاز به بستری شدن دارد، علاوه بر موارد بالا، هزینه بستری شدن نیز به آنها اضافه میشود. که همین موضوع سبب افزایش قیمت بیشتر، نسبت به هزینه لیزر بواسیر می گردد.
هزینه دارو: پس از انجام عمل پزشک شما برخی دارو ها به منظور استعمال یا خوردن تجویز نموده تا از بروز عوارضی چون عفونت یا خونریزی جلوگیری کند. علاوه بر آن هزینه پانسمان نیز همراه آن است.
بنابراین روش منطقی تر این است که فرد یک بار هزینه جراحی بواسیر با لیزر را پرداخت نموده تا از پرداخت مبالغ دیگر جلوگیری شود.

شرایط استفاده از بیمه

به دلیل اینکه عمل لیزر، جز جراحی های سرپایی می‌باشد و به زمان زیادی برای انجام نیاز ندارد، معمولا بیمه هزینه آن را تقبل نمی‌کند و به صورت آزاد محاسبه می گردد ؛ اما در صورت داشتن بیمه تکمیلی و قرارداد کلینیک با بیمه، به جای پرداخت کل هزینه جراحی بواسیر با لیزر، بخشی از آن را پرداخت می‌کنید.

شرایط پرداخت با استفاده از بیمه تکمیلی به این صورت است که اگر کلینیک مورد نظر با بیمه قرارداد داشته باشد، بعد از محاسبه کلی، صورتحساب و مدارک به شما ارائه داده می‌شود و شما با مراجعه به یکی از شعبات بیمه، پس از انجام بررسی‌های لازم مبلغ قطعی هزینه جراحی بواسیر با لیزر را مشخص کرده و مبلغ تعیین شده را به حساب شما واریز می‌نماید.

چرا هزینه جراحی بواسیر با لیزر در کلینیک نشیمنگاه کمتر است؟

امروزه بیشتر بیمارستان های دولتی و خصوصی و حتی بیمارستان میلاد از جراحی سنتی برای درمان بواسیر استفاده می‌کنند. هزینه جراحی بواسیر با لیزر در بیمارستان ها و هزینه عمل بواسیر در بیمارستان میلاد، به دلیل احتساب هزینه اتاق عمل، بیهوشی و بستری شدن بیشتر از لیزر در کلینیک است.
کلینیک نشیمنگاه مجموعه ای مجهز، دارای پزشکان و کادر مجرب بوده که در تهران است. انجام درمان تمامی بیماری های نشیمنگاهی با لیزر در این مجموعه امکان پذیر بوده و با کمترین قیمت انجام می شود.

22 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام، میخواستم بدونم هزینه لیزر بواسیر در بیمارستان میلاد هم آزاد حساب میشه یا داشتن بیمه تو کم شدن هزینه موثره؟

  پاسخ
 • ببخشید هزینه لیزر بواسیر تو بیمارستان میلاد کم تر در میاد یا کلینیک ؟ البته تجربه دکتری که لیزر انجام میده هم برام مهمه. ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • با سلام
   هزینه لیزردر کلینیک خیلی کمتر از بیمارستان هست و پزشکای ما دارای سالها سابقه و نتیجه لیزر مثبت هستند.

   پاسخ
 • بواسیر من سطح ۳ و از شهرستان قراره بیام، اول اینکه هزینه جراحی بواسیر با لیزر چقدره؟ بعد اینکه تو یه روز انجام میشه که من برگردم؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر. بله درمان بواسیر با یک جلسه لیزر امکان پذیر است که می توانید جهت دریافت نوبت و معاینه با شماره 02188786734 تماس بگیرید. هزینه جراحی بواسیر هم متغیر است که وابسته به شدت حاد بودن بیماری تعیین می شود.

   پاسخ
 • چرا هزینه لیزر بواسیر در بیمارستان میلاد با شهرستان یا کلینیک ها فرق دارن؟

  پاسخ
  • با سلام و درود؛
   عوامل مختلفی از جمله دستمزد پزشک، شدت حاد بودن بیماری و… می توانند در تعین هزینه جراحی بواسیر موثر باشند.

   پاسخ
 • سلام من حدود 4 ماه خونریزی همر اه با درد و یه توده خارج شده از مقعد داشتم که اوایل به داخل میرفت ولی این اواخر اصلا برنمیگرده تو. دکتری که تو شهرمون رفتم بهم گفت هموروئید داخلیه که یا باید لیزر کنی یا جراحی من از جراحی میترسم اصلا هم نمیتونم دو هفته بخاطر جراحی تو خونه بمونم هزینه لیزر بواسیر در بیمارستان میلاد رو هم پرسیدم نمیتونم از پسش بر بیام. میخواستم هزینه جراحی بواسیر با لیزر رو بدونم که میتونم انجام بدم یا نه

  پاسخ
  • با سلام و درود
   تعیین هزینه درمان بواسیر با لیزر وابسته به میزان حاد یا خفیف بودن بیماری، پس از معاینه پزشک صورت میگیرد. برای اطلاع دقیق و دریافت نوبت می توانید با شماره 02188786734 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 • سلام دکتر ممنون بابات راهنماییتون.
  من شنیدم هزینه لیزر بواسیر در بیمارستان میلاد بیشتر از کلینیک خصوصیه درسته؟

  پاسخ
  • سلام و درود دوست عزیز؛ با توجه به وجود هزینه های جانبی در بیمارستان (بستری شدن، اتاق عمل و …) معمولا هزینه لیزر در بیمارستان میلاد یا دیگر بیمارستان ها بیشتر از کلینیک خصوصی است.

   پاسخ
 • سلام هزینه جراحی بواسیر با لیزر چقده؟ اخه من شنیدم عوارضش کمتره و درد نداره داخل سایت هم راجب قیمت چیزه دقیقی نوشته نشده

  پاسخ
  • یلام و درود خدمت شما. هزینه جراحی بواسیر با لیزر به میزان حاد بودن بیماری، انواع داخلی یا خارجی آن و تشخیص پزشک بستگی دارد. از این جهت که بیماری هر فرد در سطوح مختلف قرار داد، هزینه دقیقی تعین نگشته.

   پاسخ
 • جمشیدی فر
  می 22, 2022 1:42 ب.ظ

  سلام دکتر من2ساله بواسیر خارجی دارم اما چون هزینش خیلی بالا بوده تو شهرمون نتونستم درمان بشم؛ از چند نفر شنیدم تهران ارزونتره حالا میخوام بدونم هزینه لیزر بواسیر در بیمارستان میلاد کمتره یا لیزر در کلینیک و اینکه کدوم زودتر مرخص می‌کنه که برگردم ؟

  پاسخ
  • هزینه درمان بواسیر بر اساس نوع بیماری تعین می گردد. علاوه بر آن هزینه درمان در کلینیک به دلیل عدم وجود هزینه هایی چون بستری، اتاق عمل و … کمتر از بیمارستان است. همچنین لیزر در کلینیک در یک جلسه است و می توانید به فعالیتهای روزانه برگردید.

   پاسخ
 • هزینه لیزر بواسیر در بیمارستان میلاد چرا گرونتره؟ مگه بیمارستان نیست؟؟؟
  الان من بخوام هم کیست مویی و هم بواسیر رو لیزر کنم باید چیکار کنم هزینه هام کمتر شه؟

  پاسخ
  • با سلام و درود به شما دوست عزیز.
   هزینه درمان بواسیر در بیمارستان به دلایل وجود هزینه هایی چون اتاق عمل، دستمزد پزشک، هزینه بیهوشی و بستری گرانتر است. اما انجام لیزر در کلینیک خصوصی به دلیل عدم وجود هیچ یک از این هزینه ها کمتر بوده و در کمترین زمان درمان کیست مویی و بواسیر که فرمودید انجام می شود.

   پاسخ
 • هزینه جراحی بواسیر با لیزر تو تهران چقده؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز هزینه درمان بواسیر وابسته به نوع و میزان شدیت بیماری متغیر است و تنها با معاینه پزشک تعین می گردد.

   پاسخ
 • کلینیک شما برای هزینه درمان بواسیر با بیمه دانا قرار داد داره؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خدمات
فهرست