1. خانه
  2. هموروئید
  3. هزینه عمل جراحی بواسیر با لیزر، مقایسه قیمت لیزر هموروئید با بیمارستان

هزینه عمل جراحی بواسیر با لیزر، مقایسه قیمت لیزر هموروئید با بیمارستان

تصویر هزینه لیزر هموروئید

در بین درمان های قطعی بواسیر یا هموروئید، روش لیزر به دلیل داشتن مزایایی از جمله: عدم نیاز به بستری شدن و بیهوشی، بهبود سریع بعد از جراحی، هزینه کمتر نسبت به روش سنتی، بهترین انتخاب برای درمان می‌باشد.
چنانچه می‌خواهید درمورد قیمت این جراحی بیشتر بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر: هموروئید یا بواسیر چیست؟

چرا هزینه ما از بیمارستان کمتر است ؟

امروزه بیشتر بیمارستان های دولتی و خصوصی و حتی بیمارستان میلاد از جراحی سنتی برای درمان بواسیر استفاده می‌کنند و قیمت لیزر بواسیر در بیمارستان ها به دلیل فاکتورهایی که در ادامه گفته شده، بیشتر از کلینیک هاست؛

قیمت جراحی بواسیر با لیزر

هزینه متخصص بیهوشی: متخصص بیهوشی برای انجام همه جراحی ها، هزینه مختص به خود را دریافت می‌کند که در فاکتور نهایی لحاظ میشود اما لیزر در کلینیک نشیمنگاه نیازی به جراحی ندارد و عمل به صورت سرپایی انجام می‌شود.

هزینه اتاق عمل: بیمارستان برای انجام جراحی، هزینه ای جدا برای اتاق عمل از فرد دریافت میکند.

هزینه بستری شدن: به دلیل اینکه جراحی سنتی به بستری شدن نیاز دارد، علاوه بر موارد بالا، هزینه بستری شدن نیز به هزینه های بیمارستان اضافه میشود.

درمان بواسیر با استفاده ازجدیدترین متد لیزر در کلینیک نشیمنگاه 

مشاوره جهت درمان بواسیر بدون درد وخونریزی

چرا قیمت و هزینه قبل از معاینه دقیق نیست ؟

مانند دیگرجراحی ها، قیمت لیزر را هم نمیتوان به‌طور دقیق و قبل از معاینه تعیین کرد؛ زیرا هزینه جراحی به موارد مختلفی بستگی دارد، از جمله:

هزینه لیزر بواسیر
  • ترومبوزه بودن یا نبودن بواسیر
  • تعداد رگ هایی که منجر به بواسیر شده ند
  • هموروئید داخلی یا خارجی
  • ممکن است دچار شقاق شده باشید وآن را با بواسیر اشتباه گرفته باشید

 

مشاوره در واتس اپ

جهت تعیین دقیق هزینه جراحی لیزر

شرایط استفاده از بیمه

بیمه تکمیلی بخشی از هزینه‌های درمان را پوشش می‌دهد.

به دلیل اینکه عمل لیزر، جز جراحی های سرپایی می‌باشد و به زمان زیادی برای انجام نیاز ندارد، معمولا بیمه هزینه آن را تقبل نمی‌کند و به صورت آزاد حساب می‌شود؛ اما در صورت داشتن بیمه تکمیلی و قرارداد کلینیک با بیمه، به جای پرداخت کل هزینه جراحی، بخشی از هزینه را پرداخت می‌کنید.

شرایط پرداخت با بیمه تکمیلی 

شرایط پرداخت با استفاده از بیمه تکمیلی به این صورت است که اگر کلینیک مورد نظر با بیمه قرار داد داشته باشد، بعد از محاسبه کلی، صورتحساب و مدارک هزینه به شما ارائه داده می‌شود و شما باید به یکی از شعبات بیمه مراجعه کنید، شرکت بیمه پس از انجام بررسی‌های لازم مبلغ قطعی خسارت قابل پرداخت را مشخص می‌کند و مبلغ تعیین شده را به حساب شما واریز می‌نماید.

 

در ادامه متداولترین سوالاتی که بیماران داشته اند را لیست کرده ایم، چنانچه که درمورد این روش سوالی داشتید میتوانید با ما در میان بگذارید.

مشاوره با کلینیک نشیمنگاه

سوالات متداول

فهرست