1. خانه
 2. زگیل
 3. عکس واضح از زگیل تناسلی زنان و مردان

عکس واضح از زگیل تناسلی زنان و مردان

تصویر زگیل تناسلی

برخی افراد زمانی که دچار زائده های زگیل تناسلی می شوند، به دنبال نمونه آن می گردند تا بیماری خود را شناسایی نمایند. مشاهده عکس زگیل تناسلی در انواع مختلف عکس واضح از زگیل تناسلی زنان و مردان می تواند آنها را در بررسی دقیق بیماری آگاه نموده و علاوه بر آن در انتخاب شیوه مناسب درمان زگیل تناسلی راهنمایی نماید.

زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی نوعی پدیده ای پوستی ناشی از وارد شدن ویروس اچ پی وی به درون بدن می باشد که بر روی دستگاه تناسلی و مقعد افراد به چشم می خورد. این ویروس به راحتی و توسط تماس پوست فرد با پوست آلوده قابل انتقال می باشد وممکن است تا مدتها خاموش باقی بماند. زگیل تناسلی در زنان و مردان به یکسان شایع بوده و درمان آن به واسطه لیزر امکان پذیر است.

مطالعه بیشتر: زگیل تناسلی

عکس زگیل تناسلی

مشاهده عکس زگیل تناسلی می تواند در برخی موارد در تشخیص و شناسایی بیماری به افراد کمک کرده و وی را وادار به درمان این بیماری نماید. چرا که شکل ظاهری این بیماری نیز دارای انواع خفیف، گل کلمی و… بوده که می تواند هرکدام نشان دهنده زگیل تناسلی باشند.
برای مثال مشاهده نمونه عکس زگیل تناسلی می تواند میزان حاد بودن، خفیف بودن آن را معین کند. در برخی مواقعی زگیل ها سبب سفید شدن پوست، گاهی تیرگی پوست، گاهی شبیه به گوشت اضافه، در برخی تک به تک یا دسته جمعی به چشم میخورند.
البته برای تشخیص زگیل تناسلی تنها مشاهده عکس کافی نیست و معاینه پزشک و انجام آزمایش اچ پی وی تشخیص و تعیین بیماری می باشد. زیرا در برخی موارد این زگیل ها در دهان و گلو نیز مشاهده میشوند.

تصویر زگیل تناسلی

نمونه عکس قرار داده شده نشان دهنده نوعی زگیل تناسلی به وجود آمده بر روی ناحیه تناسلی است.

عکس واضح از زگیل تناسلی زنان

در نمونه تصویر قرار داده شده، عکس واضح از زگیل تناسلی زنان را مشاهده می کنید که بیمار دچار زگیل بر روی واژن شده است. این بیمار نیاز به درمان زگیل تناسلی با لیزر بوده و بی توجهی به از بین بردن زگیل ها سبب افزایش تعداد آنها خواهد شد که در نتیجه با درد بیشتر و علائم شدید تر همراه است.

عکس زگیل تناسلی مردان

عکس واضح از زگیل تناسلی مردان را که مشاهده میکنید بر روی آلت تناسلی فرد بیمار به وجود آمده که بسیار دردناک می باشد. بی توجهی به درمان زگیل بر روی آلت تناسلی یا مقعد در مردان سبب بیماری هایی چون سرطان مقعد یا افزایش زگیل های گل کلمی خواهد شد. استعمال پماد برای درمان زگیل تناسلی در این نوع زگیل ها تاثیری نداشته و برداشتن زائده ها تنها با لیزر امکان پذیر است.

مطالعه بیشتر: زگیل مقعد

تصویر زگیل تناسلی در مردان

زگیل دهانی

زگیل تناسلی قابلیت انتشار و به وجود آمدن در نواحی دهان و گلو نیز به وجود می آید. رابطه جنسی دهانی محافظت نشده اصلی ترین عامل انتشار زگیل دهانی به شمار می رود. درمان این زگیل هایی که در دهان پدید می آید سخت تر بوده و نیازمند بررسی دقیق و معاینه پزشک دارد.

عکس زگیل دهانی
نوع دیگری از این ویروس که سبب بروز زگیل دهانی شده است.
عکس زگیل تناسلی دهان

تصاویر نشان دهنده برخورد پوست آلوده (آلت تناسلی دارای زگیل ) به دهان می باشد که سبب ایجاد زگیل شده است.

عکس واضح از زگیل تناسلی زنان

زگیل تناسلی در کمین همه زنانی که از نظر جنسی فعالیت دارند، وجود دارد. که بهترین راه آن پرهیز از رابطه پرخطر یا عدم برقراری با افراد آلوده است. در نمونه چند نمونه عکس واضح از زگیل تناسلی زنان قرار داده ایم تا به طور دقیق انواع محل های قرار گیری زگیل ها را مشاهده نمایید.
یکی از دردناک ترین محل های قرار گیری زگیل بانوان که در عکس زگیل تناسلی نمی توان آن را مشاهده نمود، قرار گیری زگیل زائده ها در مجاری ادراری بوده که درد، سوزش، خارش را برای بیمار به همراه دارد.

عکس زگیل تناسلی زنان
عکس زگیل تناسلی که مشاهده می کنید، نمونه ای از زائده می باشد که بر روی سطح پوست ناحیه تناسلی به وجود آمده است.
تصویر زگیل تناسلی زنان

عکسی که مشاهده می نمایید، نمونه ای از زگیل تناسلی بانوان می باشد که درون واژن پدید آمده است. این زگیل ها قابلیت افزایش در تمامی ناحیه تناسلی را داشته و ممکن است در مجرای ادرار نیز به وجود آید.

عکس زگیل تناسلی در مردان

میزان شیوع زگیل تناسلی به همان مقدار که در زنان شایع است، در بانوان نیز به چشم می خورد. در نمونه عکس واضح از زگیل تناسلی مردان می توانید محل قرار گیری زگیل تناسلی، بر روی نواحی نشیمنگاه و آلت را مشاهده نمایید. زگیل تناسلی شدیدا نیاز به درمان و پیشگیری داشته و بی توجهی به آن عواقب خطر ناکی چه برای شخص چه برای شریک جنسی فرد به وجود می آورد.

عکس زگیل تناسلی
تصویر زگیل تناسلی بر روی آلت

زگیل تناسلی به وجود آمده بر روی آلت تناسلی یکی از دردناک ترین نوع زگیل ها است که در صورت بی توجهی به آن می تواند تمام آن را درگیر کرده و مشکلات جدی به همراه بیاورد.

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • دکتر من تقریبا چند باره چند تا زگیل ریز کنار آلت تناسلیم دیدم که با عکس زیگل تناسلی که شما قرار دادید شبیه هستن یعنی الان به زگیل تناسلی دچار شدم؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز احتمالا به این عارضه دچار شد ه اید. سریعا به کلینیک نشیمنگاه مراجعه نمایید تا بیماری و زائده ها مورد بررسی قرار بگیرند.

   پاسخ
 • سلام دکتر خسته نباشید من چند تا دونه ریز مثل عکسهای زگیل تناسلی که در بالا قرار دادید کنار التم دراومده ولی نمیدونم زگیل هستن یا نه ممکنه راهنماییم کنید باید چیکار کنم که از بین برن؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز برای شناسایی این عارضه و درمان آن بهتر است به صورت حضوری به دکتر زگیل تناسلی مراجعه کرده و آن را تحت معاینه و درمان قرار دهید.

   پاسخ
 • سلام دکتر من تکه زیر کلاهک مثل حالت کلمی ولی دانه ها تقریبا از هم جدا و بو صورت خطی سمت چپ التم رشد کرده و کمی هم سمت راست با اینکه تا بحال رابطه جنسی نداشتم ایا میتونه بیماری hpv باشه

  پاسخ
  • د ر صورتیکه تا به حال رباطه جنسی نداشته اید ممکن است به صورت مادر زاد به اچ پی وی مبتلا بوده و الان علائم خود را نشان داه است و یا به یک حساسیت پوستی مبتلا شده باشید بهتر است سریعا به متخصص پوست مراجعه نمایید.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر من با نامزدم ۱ ساله رابطه دارم ولی متوجهش نشده بودم که زگیل تناسلی داره ۵ ماه بود که فهمیدم و امروز مطمئن شدم الان من هم بهش دچار هستم؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خدمات
فهرست