1. خانه
 2. زگیل
 3. گالری عکس زگیل تناسلی در مردان و زنان+ تصاویر واضح انواع زگیل

گالری عکس زگیل تناسلی در مردان و زنان+ تصاویر واضح انواع زگیل

تصویر زگیل تناسلی

برخی افراد زمانی که دچار زائده های زگیل تناسلی می شوند، به دنبال نمونه آن می گردند تا بیماری خود را شناسایی نمایند. زگیل تناسلی نیز دارای علائمی همچون درد، سوزش، خارش و التهاب می باشد که در صورت ابتلا به سرعت به وجود آن پی می برد. مشاهده عکس زگیل تناسلی در انواع مختلف عکس زگیل تناسلی زنان و مردان می تواند آنها را در بررسی دقیق بیماری آگاه نموده و علاوه بر آن در انتخاب شیوه مناسب درمان زگیل تناسلی راهنمایی نماید. (حاوی عکس زگیل تناسلی مردان و زنان به صورت واضح و واقعی)

زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی نوعی پدیده ای پوستی ناشی از وارد شدن ویروس اچ پی وی به درون بدن می باشد که بر روی آلت، واژن و مقعد افراد به چشم می خورد. این ویروس به راحتی و توسط تماس پوست فرد با پوست آلوده قابل انتقال می باشد وممکن است تا مدتها خاموش باقی بماند. ظاهر زگیل تناسلی در زنان و مردان (واژن، مقعد و آلت تناسلی) به یکسان شایع بوده و درمان آن به واسطه لیزر امکان پذیر است. عدم درمان زگیل تناسلی موجب انتشار آن در نواحی مختلف ناحیه تناسلی شده و حتی گاهی تا مجرای ادرار نیز امتداد می یابد.

مطالعه بیشتر: زگیل تناسلی

عکس زگیل تناسلی در مردان

درمان زگیل تنها در یک ساعت

در صورت مشاهده زائده و زگیل تناسلی تنها با ارسال عکس زگیل تناسلی مشاوره دریافت نمایید.

عکس زگیل تناسلی

مشاهده عکس از انواع زگیل می تواند در برخی موارد در تشخیص و شناسایی بیماری به افراد کمک کرده و بیمار را ملزم به درمان این بیماری نماید. چرا که شکل ظاهری این بیماری نیز دارای انواع خفیف، گل کلمی و… بوده که می تواند هرکدام نشان دهنده زگیل تناسلی باشند.
برای مثال مشاهده نمونه عکس زگیل تناسلی می تواند میزان حاد بودن، خفیف بودن آن را معین کند. در برخی مواقعی زگیل ها سبب سفید شدن پوست، گاهی تیرگی پوست، گاهی شبیه به گوشت اضافه، در برخی تک به تک یا دسته جمعی به چشم میخورند.
البته برای تشخیص زگیل تناسلی تنها مشاهده عکس کافی نیست و معاینه پزشک و انجام آزمایش اچ پی وی تشخیص و تعیین بیماری می باشد. زیرا در برخی موارد این زگیل ها در دهان و گلو نیز مشاهده میشوند.

عکس زگیل تناسلی در مردان

نمونه تصویر قرار داده شده نشان دهنده نوعی عکس زگیل تناسلی مردان می باشد که بر روی آلت تناسلی است. بیماران می توانند عکس زگیل تناسلی که از نمونه واقعی گرفته شده را با علائم خود مقایسه نمایند.

عکس واضح از زگیل تناسلی زنان
عکس زگیل تناسلی در داخل واژن را مشاهده میکنید که زائده تا داخل واژن پیشروی داشته

گالری عکس زگیل تناسلی

در نمونه تصویر قرار داده شده، عکس واضح از زگیل تناسلی زنان را مشاهده می کنید که فرد بیمار در عکس زگیل تناسلی در داخل واژن شده است. این بیمار نیاز به درمان زگیل تناسلی با لیزر بوده و بی توجهی به از بین بردن زگیل ها سبب افزایش تعداد آنها خواهد شد که در نتیجه با درد بیشتر و علائم شدید تر همراه است.

عکس زگیل تناسلی مردان

عکس زگیل تناسلی در مردان را که مشاهده میکنید بر روی آلت تناسلی فرد بیمار به وجود آمده که بسیار دردناک می باشد. بی توجهی به درمان زگیل بر روی آلت تناسلی یا مقعد در مردان سبب بیماری هایی چون سرطان مقعد یا افزایش زگیل های گل کلمی خواهد شد. استعمال پماد برای درمان زگیل تناسلی در این نوع زگیل ها تاثیری نداشته و برداشتن زائده ها تنها با لیزر امکان پذیر است.

عکس زگیل مقعدی خفیف

مقعد نیز مانند سایر نواحی بدن و دستگاه تناسلی مستعد ابتلا به زگیل می باشد. عدم درمان زگیل مقعد موجب بروز عوارض جدی تری همچون ابتلا به سرطان مقعد و پخش شدن زائده تا درون مقعد می شود. همچنین از آنجایی که مقعد محل عبور مدفوع می باشد، عدم رعایت بهداشت و عدم درمان زگیل موجب عفونت گشته و عارضه را حاد تر می کند.

مطالعه بیشتر: زگیل مقعد

تصویر زگیل تناسلی در مردان (مقعد)
عکس زگیل مقعدی خفیف که در صورت کنترل، درمان شده و عدم درمان آن موجب بروز حاد شدن و پخش شدن زگیل ها در سایر سطوح می گردد.

عکس زگیل دهانی

زگیل تناسلی قابلیت انتشار و به وجود آمدن در نواحی دهان و گلو نیز به وجود می آید. رابطه جنسی دهانی محافظت نشده اصلی ترین عامل انتشار زگیل دهانی به شمار می رود. درمان این زگیل هایی که در دهان پدید می آید سخت تر بوده و نیازمند بررسی دقیق و معاینه پزشک دارد.

عکس زگیل دهانی
نوع دیگری از این ویروس که سبب بروز زگیل دهانی شده است.
عکس زگیل تناسلی دهان

تصاویر نشان دهنده برخورد پوست آلوده (آلت تناسلی دارای زگیل ) به دهان می باشد که سبب ایجاد زگیل شده است.

عکس زگیل تناسلی در زنان (واضح و واقعی)

زگیل تناسلی در کمین همه زنانی که از نظر جنسی فعالیت دارند، وجود دارد. که بهترین راه آن پرهیز از رابطه پرخطر یا عدم برقراری با افراد آلوده است. در نمونه چند نمونه عکس واضح از زگیل تناسلی زنان قرار داده ایم تا به طور دقیق انواع محل های قرار گیری زگیل ها را مشاهده نمایید.
یکی از دردناک ترین محل های قرار گیری زگیل بانوان که در عکس زگیل تناسلی نمی توان آن را مشاهده نمود، قرار گیری زگیل و زائده ها در مجاری ادراری بوده که درد، سوزش، خارش را برای بیمار به همراه دارد.

عکس زگیل تناسلی در زنان
عکس واضح از زگیل تناسلی زنان که مشاهده می کنید، نمونه ای از زائده می باشد که بر روی سطح پوست ناحیه تناسلی زنان به وجود آمده است.

تماس جهت درمان زائده

اگر علائم شما مشابه با عکس زگیل تناسلی است حتما تماس بگیرید!

تصویر زگیل تناسلی زنان
نمونه ای دیگر از عکس زگیل تناسلی زنان که مشاهده می کنید، به طور واضح نشان دهنده از داخل واژن می باشد که دچار بروز زائده های ناشی از ویروس اچ پی وی شده است.

عکسی که مشاهده می نمایید، نمونه ای از زگیل تناسلی زنان می باشد که درون واژن پدید آمده است. این زگیل ها قابلیت افزایش در تمامی ناحیه تناسلی را داشته و ممکن است در مجرای ادرار نیز به وجود آید.

عکس زگیل تناسلی در مردان

میزان شیوع زگیل تناسلی به همان مقدار که در مردان شایع است، در زنان نیز به چشم می خورد. در نمونه عکس واضح از زگیل تناسلی مردان می توانید محل قرار گیری زگیل تناسلی، بر روی نواحی نشیمنگاه و آلت را مشاهده نمایید. زگیل تناسلی شدیدا نیاز به درمان و پیشگیری داشته و بی توجهی به آن عواقب خطر ناکی چه برای شخص چه برای شریک جنسی فرد به وجود می آورد.

عکس زگیل تناسلی
نمونه تصویر زگیل تناسلی، تک زگیل است که در صورت عدم درمان تعداد آن افزایش یافته و درمان را برای بیمار دشوار می سازد.
تصویر زگیل تناسلی بر روی آلت

زگیل تناسلی به وجود آمده بر روی آلت تناسلی مردان یکی از دردناک ترین نوع زگیل ها است که در صورت بی توجهی به آن می تواند تمام آن را درگیر کرده و مشکلات جدی به همراه بیاورد.

بهترین روش درمان

زگیل تناسلی به دلیل محل قرار گیری، بسیار دردناک و آزار دهنده بوده و افراد مبتلا به این بیماری معمولا از بروز بیماری خود خود داری میکنند. اما باید بدانید عدم درمان زگیل تناسلی موجب انتشار ویروس در سایر نواحی بدن و افراد دیگر شده که به این ترتیب درمان و کنترل آن دشوار خواهد بود. اما لیزر یک روش نوین و پیشرفته است که قابلیت درمان انواع زائده های ناشی از زگیل تناسلی که در عکس و تصاویر مشاهده میکنید را داشته، و تنها در یک جلسه آنها را از بین می برد.

از مزایای لیزر می توان به کم هزینه بودن، کم خطر بودن، بدون درد و کوتاه ترین دوران نقاهت آن اشاره نمود. کلینیک نشیمنگاه یکی از تخصصی ترین مراکز درمان زگیل تناسلی با لیزر در تهران می باشد که تنها با یک تماس تلفنی می توانید وقت معاینه دریافت نمایید.

سوالات متداول

49 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • دکتر من تقریبا چند باره چند تا زگیل ریز کنار آلت تناسلیم دیدم که با عکس زیگل تناسلی که شما قرار دادید شبیه هستن یعنی الان به زگیل تناسلی دچار شدم؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز احتمالا به این عارضه دچار شد ه اید. سریعا به کلینیک نشیمنگاه مراجعه نمایید تا بیماری و زائده ها مورد بررسی قرار بگیرند.

   پاسخ
 • سلام دکتر خسته نباشید من چند تا دونه ریز مثل عکسهای زگیل تناسلی که در بالا قرار دادید کنار التم دراومده ولی نمیدونم زگیل هستن یا نه ممکنه راهنماییم کنید باید چیکار کنم که از بین برن؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز برای شناسایی این عارضه و درمان آن بهتر است به صورت حضوری به دکتر زگیل تناسلی مراجعه کرده و آن را تحت معاینه و درمان قرار دهید.

   پاسخ
  • سلام من در ساقه آلت تناسلیم خیلی دونه سفید زده دور تا دورش فقط سرشون سفیده و غیر سرش هم رنگ بدنمه مثل جوش میمونن ولی جوش نیستن نه خارش دارن نه درد یا سوزش حتی حسشون هم نمیکنم حدود ۱ ساله این ها هستن مجردم رابطه جنسی داشتم ولی مطمئن نیستم مبتلا نبوده باشه آیا زگیل تناسلیه

   پاسخ
   • سبلام دوست عزیز زگیل تناسلی همراه با علائم حاد می باشد اینه شما هیچ علائمی ندارید تشخیص را دشوار تر می کند بنابراین بهتر است برای معاینه به صورت حضوری مراجعه کنید.

   • بله شما hpv دارین باتشکر

  • سلام من ۱۸سالهدشوعرم فوت کرده ۵۶. سالمه ولی دانهای ریز در الت تناسلیم هست و خارس داره چکار کنم

   پاسخ
 • سلام دکتر من تکه زیر کلاهک مثل حالت کلمی ولی دانه ها تقریبا از هم جدا و بو صورت خطی سمت چپ التم رشد کرده و کمی هم سمت راست با اینکه تا بحال رابطه جنسی نداشتم ایا میتونه بیماری hpv باشه

  پاسخ
  • د ر صورتیکه تا به حال رباطه جنسی نداشته اید ممکن است به صورت مادر زاد به اچ پی وی مبتلا بوده و الان علائم خود را نشان داه است و یا به یک حساسیت پوستی مبتلا شده باشید بهتر است سریعا به متخصص پوست مراجعه نمایید.

   پاسخ
   • سلام من بعد زایمان سزارینم ک برای اولین بار با همسرم رابطه داشتم فهمیدم ک زگیل تناسلی داره و الان دقیقن سه روزه و من الان چیکار کنم ک من درگیر این بیماری نشم چه دارویی استفاده کنم

 • سلام وقتتون بخیر من با نامزدم ۱ ساله رابطه دارم ولی متوجهش نشده بودم که زگیل تناسلی داره ۵ ماه بود که فهمیدم و امروز مطمئن شدم الان من هم بهش دچار هستم؟

  پاسخ
 • سلام من از مطالب و عکس ها ، عکس گرفتم و کپی کردم تا در آموزش به دانش آموزان استفاده کنم.

  پاسخ
 • سلام اقای دکتر شما از روی عکس زگیل تناسلی قیمت لیزر رو هم میگید؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر به دلیل اینکه ممکن است زائده ها در داخل الت تناسلی وجود داشته باشند و فرد از آن اطلاعی نداشته باشد بنابراین معاینه پزشک الزامیست.

   پاسخ
 • دکتر امکان ارسال عکس زگیل تناسلی و معاینه انلاین وجود داره؟ بنده شهرستان هستم و تهران نمیتونم بیام

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر معاینه انلاین امکان پذیر نیست. (به دلیل پیچیدگی بیماری) امکان معاینه و درمان شما در یک جلسه وجود دارد با مجموعه تماس بگیرید تا نحوه لیزر و معاینه را برای شما شرح دهند.

   پاسخ
 • سلام روز بخیر من الان مدتیه که به زگیل تناسلی مبتلا شدم خیلی اذیتم میگه نمونش هم مثل عکس زگی شماره 3 سایتتونه باید کجا برم درمانش کنن برام؟

  پاسخ
 • من یه مدت زگیل داشتم دقیقا مثل عکس اخریه هست خیلی اذیتم میکرد رفتم لیزر کردن برم حقیقتا رومم نمیشد به کسی بگم شرایط خیلی بدی بود

  پاسخ
 • من داخل واژنم مثل عکس بالا زگیل زده راه دیگه ای جز لیزر نیست/ من شرایطشو ندارم اصلا خانوادم متوجهش بشن هیچی دیگه

  پاسخ
  • درمان زائده پس از معاینه پزشک متخصص امکان پذیر است ممکن است زائده خفیف و با دارو برطرف شود.

   پاسخ
 • سلام دکتر من 27سالم هست و قبلا هم رابطه نداشتم الان چند ماه است که ازدواج کردم و از همسرم زگیل تناسلی گرفتم ایشون میگن که از من بوده از کجا بفهمیم که کی زگیل داشته

  پاسخ
  • با مراجعه به دکتر زگیل تناسلی و درخواست انجام آزمایش اقدام نمایید.

   پاسخ
  • d.rمیلاد مقصودی
   آگوست 2, 2023 1:44 ق.ظ

   ایشون دارن انکار میکنن وخوب چاره ای جز این کار ندارن بهتر اینکه منطقی با ایشون برخورد کنید واز عوارض ناشی از زیگیل تناسلی که منجرب به سرطان میشه در عدم توجه وپیگیری در رابطه بادرمان مسئله جدی هست

   پاسخ
   • سلام من ۱۸سالهدشوعرم فوت کرده ۵۶. سالمه ولی دانهای ریز در الت تناسلیم هست و خارس داره چکار کنم

 • وای وای خیلی چندشن من عکس هم میبینم حالم بد میشه چطوری یه سریا رعایت نمیکنن اخه

  پاسخ
 • سلام از من میشنوید همون اول اگه بهتون گفتن زگیل دارید برید درمان کنید برای من انقدر بیخیالش شدم فکر کردم خودش خوب میشه همه جای آلتم مثل عکس زگیل شده بود که هیچ تا روی بدنمم داشت میومد

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید برای زگیل تناسلی می خواستم وقت بگیرم

  پاسخ
 • من چند تا زگیل دارم که روی گردنمه میتونم عکس بفرستم برام دارو بنویسید هزیشنه انلاینم پرداخت میکنم

  پاسخ
  • خیر امکان تجویز دارو یا معاینه آنلاین از طریق عکس وجود ندارد؛ زیرا ممکن است تجویز ناخواسته اشتباه و داروی تجویزی برای شما مضر باشد

   پاسخ
 • برای زگیل تناسلی هم بیمه قبول می کنید؟

  پاسخ
 • سلام واقعا سخته به کسی بگی چیکارکنیگ

  پاسخ
  • به پزشک مراجعه کنید؛ زگیل تناسلی یک بیماری مانند سایر بیماری های ویروسی است که خجالت یا نگرانی ندارد و قابل درمان خواهد بود

   پاسخ
 • سلام دکتر ببخشید من چند ماه پیش سه تا زائده مثل خال به رنگ سیاه در ناحیه تناسلی م دیدم رفتم دکتر زنان گفتن به احتمال زیاد زگیل نیست ولی آزمایش بده که دادم منفی بود آزمایش hpv
  ولی الان یه کم بالاتر یه جیزی مثل جوش سفید زده اطرافش هم یه حالتی برآمده است و میسوزه میتونید راهنماییم کنید که چیه ممنونم

  پاسخ
 • سلام اقا هستم در اطراف مقعد ام زیگیل تناسلی زده بودم
  کرایو کردم ولی شک دارم ک داخل کانال مقعد زیگیل هست یا نیست
  چطور میشه فهمید؟و اگر باشه چطور میشه درمان کرد؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر من چند وقتی که یه برجستگی گوشتی کنار رحمم به وجود آمده ولی به زگیل نمیخوره نه درد داره و نه اذیتم می کنه رابطه جنسی هم نداشتم ممکن چی باشه؟

  پاسخ
 • یا خدا ادم عکسای زگیل تناسلیو میبینه پشیمون میشه از رابطه

  پاسخ
 • سلام با عکس دیگه معاینه نمی کنید؟

  پاسخ
 • زنا بیشتر زگیل میگیرن یا مردا؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خدمات
فهرست