1. خانه
 2. مقالات
 3. رابطه مقعدی (ازپشت) فواید و راه کاهش عوارض+ امکان بارداری

رابطه مقعدی (ازپشت) فواید و راه کاهش عوارض+ امکان بارداری

تصویر عوارض و فواید رابطه مقعدی

بسیاری از افراد در طول زندگی خود تمایل به برقراری رابطه جنسی مقعدی نشان نمیدهند؛ به این دلیل است که تنها درباره مضرات و عوارض آن مطالعه نموده اند بدون آنکه به دنبال نحوه صحیح آن بگردند. اگر برای شما هم این سوال پیش می آید که ایا رابطه مقعدی ماهی یکبار ضرر دارد؟ با ما در این مطلب، درباره مزایا، معایب و انواع روشهای صحیح برقراری رابطه مقعدی مطالعه خواهیم نمود.

رابطه مقعدی چیست؟

رابطه جنسی مقعدی یا به اصطلاح رابطه از پشت به برقرای رابطه جنسی گفته می شود که مقعد در آن نقش آلت تناسلی زنانه را دارد. این رابطه نوعی از انواع مختلف برقراری رابطه جنسی است که در آن فرد از مقعد برای دخول استفاده می کند. از آنجایی که اطلاعات کافی درباره نوع صحیح رابطه مقعدی وجود ندارد، بسیاری از افراد از آن امتناع می کنند.
اما می توانید با روشهای صحیح برقراری آن از بیشترین میزان لذت و تنوع جنسی برخوردار شویدو عوارض آن را تا حد چشمگیری کاهش دهید. البته که می بایست عوارض این نوع رابطه را در نظر گرفته و بیماری ها یا مشکلاتی که برای نشیمنگاه زن ممکن است پیش آید را مورد بررسی قرار دهیم.

چه افرادی تمایل به برقراری نزدیکی مقعدی دارند؟

به طور کلی مقعد دارای نقاط بسیار حساسی است که تحریک آن باعث لذت خانمها و آقایان می شود. بسیاری از خانمها تصور می کنند برقراری این رابطه برای آنها تنها درد آور است اما باید بدانید رابطه جنسی مقعدی بافت های متصل به نقطه G را تحریک می کند و بعضی از خانمها را نیز به ارگاسم می رساند. اما با توجه به درد زیادی که رابطه از پشت به همراه می آورد، از برقراری این عمل اجتناب می کنند.
بنابراین لذت این نوع عمل جنسی تنها برای مردان نبوده و زنان نیز تا حدودی از آن بهره مند هستند.
از این رو افرادی که از دیر انزالی رنج می برند، به دنبال تنوع و لذت بیشتر هستند، افرادی که نمی خواهند دچار بارداری ناخواسته شوند یا دختران مجردی که قصد حفظ بکارت را دارند، تمایل بیشتری به برقراری رابطه نشان می دهند؛ که البته درست یا غلط بودن آن نیز برعهده ایشان بوده و نمی توان آن را تایید یا رد نمود.

چگونه رابطه مقعدی لذت بخش داشته باشیم؟

درصورتیکه دخول با شدت زیاد صورت بگیرد و آمادگی های لازم از قبل صورت نگرفته باشد، ممکن است فرد موجب آسیب به بافت مقعد یا حتی زخم مقعد و خونریزی گردد. در نتیجه شریک جنسی شما از برقراری این رابطه هراس داشته و لذت نمیبرد.
برای افزایش میزان لذت در این رابطه می توانید از نکات زیر استفاده کنید:
برای شل کردن عضلات دهانه مقعد ابتدا انگشت خود را به خوبی به ژل یا مواد روان کننده آغشته نمایید و به آرامی به درون مقعد برده و شروع به ماساژ دیواره اطراف آن کنید. در این هنگام مقعد به ثبات رسیده و آمادگی لازم را برای دخول پیدا می کند. می توانید مقداری از ژل را بر روی آلت تناسلی ریخته و دخول را بدون هیچگونه فشار و ضربه انجام دهید.
بنابراین بهترین نحوه برقراری این رابطه به گونه ای است که همراه با رضایت طرفین، رعایت بهداشت، استفاده از پوزیشن مناسب، دخول آرام همراه با پیش نوازی باشد.

نکات بهداشتی نحوه صحیح برقراری رابطه از مقعد

هر عمل جنسی نیاز به دانستن برخی نکات جهت بهبود رابطه، پیشگیری از بیماری ها و افزایش لذت جنسی طرفین دارد. از همین رو به منظور کاهش عوارض جسمی ناشی از آن می توانید نکات زیر را رعایت نمایید تا عملکرد بهتری داشته باشید.

 • پاکیزه و تمیز نگه داشتن ناحیه مقعد و نشیمنگاه
 • استفاده از دوش مقعدی و اجابت مزاج قبل از آن
 • درمان بیماری های زمینه ای مانند شقاق، بواسیر، آبسه و..
 • استفاده از روان کننده مقعدی یا ژل روان کننده حین برقراری رابطه
 • استفاده از کاندوم جهت پیشگیری از انتقال بیماری های آمیزشی و عفونت ها
 • اجابت مزاج و به توالت رفتن بعد از آن
 • استفاده از ژل لیدوکائین مخصوص رابطه جنسی
 • ناخن های خود را کوتاه کنید تا از آسیب به پوست حساس این ناحیه جلوگیری شود.
 • از موقعیت مناسب استفاده کنید تا موجب آسیب به طرفین نشود.

البته رعایت مساعل بهداشتی در برقراری هر نوع رابطه مهم است. اما نکاتی مانند آماده سازی ذهن شریک جنسی در طول برقراری رابطه جنسی مقعدی، پیش نوازی و دخول بسیار آرام تر از نکات مختص به این رابطه است که باید به آن توجه کنید.

مزایای استفاده از کاندوم و ژل برای رابطه مقعدی

با پیشرفت علم و تلاش دانشمندان به منظور بهبود کیفیت رابطه جنسی دو ابزار بسیار مهم و کارآمد چون ژل لوبریکانت و کاندوم مورد استفاده افراد قرار گرفت. ژل لوبریکانت یا جنسی معمولا بر پایه آب ساخته شده و از عوارض آنچنانی برخوردار نیستند که می توانید حین برقراری رابطه جنسی مقعدی از آن استفاده لازم را ببرید.
کاندوم نیز وسیله ای دیگر جهت پیشگیری از انتقال بیماری های جنسی و جلوگیری از بارداری می باشد که همه افراد باید استفاده از آن را اولویت خود قرار دهند. اما این نکته را به همراه داشته باشید استفاده همزمان ژل لوبریکانت و کاندوم می تواند موجب پارگی کاندوم شود.
اصلی ترین مزایای کاندوم و ژل عبارت اند از:

 • پیشگیری از انواع بیماری های آمیزشی و عفونی (بخصوص رابطه مقعدی) از جمله انتقال ویروس اچ پی وی، ایدز، کلامیدیا و هرپس یا همان تبخال تناسلی و انواع عفونت ها با استفاده از کاندوم.
 • آسان سازی رابطه جنسی مقعدی، کاهش عوارض جسمی و لذت بخش نمودن آن با استفاده از ژل لوبریکانت
 • رفع و بهبود زود انزالی
 • پیشگیری از زگیل تناسلی مردان و زنان
 • جلوگیری از بارداری
تصویر کاندوم

فواید رابطه جنسی مقعدی

داشتن رابطه جنسی به طور کلی یکی از نیاز های بدن است که افراد باید از آن بهره مند شوند. رابطه مقعدی و به طور کلی رابطه جنسی دارای فوایدی است که برخی از آنها عبارت اند از:

 • افزایش جریان خون در روده که موجب خونرسانی بیشتر در این نقطه گشته، تجزیه و دفع را برای شما آسان می سازد.
 • تحریک دیواره واژن و به ارگاسم رسیدن زن از طریق تحریک نقطه جی.
 • عدم امکان بارداری (درصورتیکه اسپرم بر روی واژن ریخته نشود) که امکان برقراری رابطه بدور از تنش و اضطراب را برای شما فراهم میکند.
 • فراهم سازی نوع جدیدی از رابطه جنسی و ایجاد تنوع برای طرفین.
 • رابطه از پشت یک شیوه مناسب و جایگزین در طول قاعدگی زنان است.
 • آزاد کردن و عضلات مقعد و کمر هنگام برقراری این رابطه در طول بارداری
 • بهبود کیفیت رابطه احساسی بین طرفین
 • کاهش درد های عضلانی (در صورت احساس رضایت طرفین و شرایط جسمانی)
 • بهبود عملکرد مغزی
 • کاهش فشار خون

عوارض رابطه از پشت برای زنان و مردان

همانطور که گفته شد مقعد راهی برای اجابت مزاج است که دارای دو عضله اسفنکتر می باشد. عضلات اسفنکتر خارجی و داخلی وسیله ای برای کنترل اختیار هستند که خاصیت ارتجاعی که آلت جنسی زنانه دارد را ندارد. انجام رابطه جنسی از پشت به صورت ناشیانه و بدون توجه به نکات مربوط به آن موجب آسیب به این ناحیه، اسپاسم مقعدی، هماتوم مقعد و همچنین خروج ترشحات مقعدی می گردد.
در ادامه با برخی از کمترین عوارض جسمی این عمل جنسی که هم زنان و هم مردان را تحت تاثیر قرار میدهد، آشنا خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: هماتوم مقعد چیست؟

درمان عوارض ناشی از رابطه مقعدی

در صورت مشاهده علائم ناشی از عوارض رابطه مقعدی، دکمه تماس را لمس نموده تا با مشاوران ما در ارتباط باشید.

بواسیر یا هموروئید

هموروئید یکی از اصلی ترین و شایع ترین بیماری های ناحیه نشیمنگاهی است که امروزه افراد به آن دچار می شوند. بواسیر به طور کلی عروق متورم و ملتهب رکتوم و مقعد است که دارای دو نوع بواسیر داخلی و بواسیر خارجی می باشد که هر دو در اثر وارد شدن فشار به وجود می آید.
رابطه جنسی مقعدی بدون در نظر گرفتن نکات آموزشی می تواند یکی از دلایل ابتلا به بواسیر تلقی شود؛ چرا که در حین برقراری این عمل جنسی، مقعد که توانایی متحمل شدن فشار ناشیانه را ندارد، دچار آسیب شود.

مطالعه بیشتر: بواسیر یا هموروئید

تصویر بواسیر

شقاق

شقاق یا نام دیگر آن فیشر، بیماری مقعدی و ناحیه نشیمنگاهی بوده که در اثر برقراری رابطه جنسی از پشت یا عوامل دیگری مانند یبوست به بروز پیدا می کند. شقاق به طور کلی به پدید آمدن زخم مقعدی، چاک خوردگی یا پارگی مقعد تلقی شده که دارای علائم بسیار دردناک است.
پوست مقعد بسیار حساس بوده که با کوچکترین عضو خارجی می تواند سبب وارد شدن آسیب شده و فعالیت های روزانه فرد را مختل سازد. بنابراین استفاده از ژل برای روان سازی رابطه مقعدی می تواند یک گزینه مناسب و کارآمد باشد.

مطالعه بیشتر: درمان شقاق

زگیل مقعد

زگیل ها به طور کلی به واسطه ابتلا شدن فرد به نوعی ویروس اچ پی وی یا HPV در بدن فرد، به وجود می آیند. زگیل مقعدی نیز به اینگونه فرد را به خود مبتلا کرده و ناحیه مقعد را مملو از زگیل میکند. از این رو فرد سالم نیز هنگام برقراری رابطه مقعدی (تماس با پوست آلوده) به ویروس مبتلا شده و ممکن است دچار بیماری زگیل تناسلی شود.
استفاده از انواع کاندوم های زنانه یا مردانه می تواند ریسک ابتلا به اینگونه بیماری ها را تا حد زیادی کاهش دهد.

خونریزی مقعدی ناشی از آسیب به رکتوم

انجام رابطه جنسی از مقعدی به طور کلی توصیه نمی شود. زمانی که این رابطه پرخاشگرانه و با فشار شدید انجام شود، فرد دچار خونریزی و آسیب رکتوم می شود. زیرا رکتوم ناحیه ای بسیار حساس و دارای عصب های زیاد بوده و حتی پوست آن نیز از واژن حساس تر است.

انتقال عفونت و آبسه

از آنجایی که فرد از مقعد اقدام به اجابت می کند، این ناحیه محل تجمع انواع باکتری ها است. برقراری رابطه از مقعد بدون توجه به روشهای پیشگیری و بهداشتی امکان انتقال انواع باکتری ها، عفونت ها و بیماری ها را به فرد مقابل داشته و سلامت وی را به خطر می اندازد. آبسه مقعدی یکی از عارضه های رایج در هنگام ابتلا به عفونت می باشد که موجب بروز تورم جوش مانند اما به صورت حاد تر، بوده و موجب خروج ترشحات عفونی از ناحیه می شود. همچنین عدم درمان آبسه مقعد می تواند موجب بروز عارضه ای به نام فیستول مقعدی گردد.

بی اختیاری مدفوع

عضلات اسفنکتر وظیفه باز و بسته کردن مقعد را بر عهده دارند. زمانی که این عضلات تحت تاثیر فشار ناشی از رابطه مقعدی قرار بگیرند، دچار آسیب گشته و کنترل باز و بسته نمودن آن از دست فرد خارج می شود. در این هنگام بی اختیاری مدفوع یا به اصطلاح گشادی مقعد به وجود می آید که یعنی فرد قدرت و توانایی نگه داشتن مدفوع خود را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: درمان بی اختیاری مدفوع

زود انزالی و سرد مزاجی

برقراری رابطه از پشت به تعداد زیاد، به دلیل تنگ تر بودن دهانه مقعد موجب انزال زودرس برای مردان شده و تمایل آنها را برای انجام رابطه جنسی واژنی از بین می برد. همچنین از طرف دیگر معمولا در این نوع رابطه برخی زنان از ارضای جنسی برخوردار نخواهند شد که این موضوع در دراز مدت موجب سرد مزاجی آنها می گردد.

شکستگی آلت

شکستگی آلت به معنای آسیب دیدن غشای اطراف آلت که در حالت نعوظ مرد، به وجود می آید گفته می شود. پوزیشن نامناسب یا تنگ بودن بیش از حد طبیعی مقعد، ممکن است موجب شکستگی آلت جنسی مردانه شده و دچار خونریزی زیر پوست شود. این عارضه بسیار خطرناک است که برخی افراد هنگام برقراری رابطه مقعدی آن را تجربه کرده اند.

آیا رابطه مقعدی باعث بارداری می شود؟

اگر از نظر فیزیکی و ساختار بدنی زنان بخواهیم این موضوع را بررسی کنیم، خیر رابطه از پشت باعث حاملگی و بارداری نمیشود، اما باید این نکته را بدانید حتی یک قطره از منی حاوی میلیون ها اسپرم زنده می باشد که پاچیدن آن بر روی آلت تناسلی زنانه یا وارد شدن آن به بدن می تواند موجب بارداری شود. بنابراین حتما از کاندوم استفاده نمایید.

رابطه مقعدی قابل تشخیص است؟

بسیاری از افرادی که رابطه مقعدی برقرار می کنند، نگران تشخیص داده شدن یا نشدن آن می باشند. باید بدانید در صورتیکه یک الی دوبار رابطه مقعدی داشته اید و زمان زیادی از آن میگذرد، امکان تشخیص آن وجود ندارد. اما زیاد شدن تعداد دفعات برقراری رابطه یا سکس از پشت می توانند سبب از بین رفتن چروک های اطراف مقعد و در نتیجه ضعف عضلات مقعدی شود. همین موضوع می تواند سبب تشخیص متخصص شود.

سوالات متداول

482 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • خیلی ممنون از شما که راجب فواید رابطه مقعدی و عوارضش گفتید من حتی نمیدونستم ممکنه دچار شکستگی التم بشیم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز؛ بله دانستن عوارض و فواید هر عملی می تواند در سلامتی افراد موثر باشد.

   پاسخ
   • سلام. من 17 سالمه تقریبا هفته پیش رابطه از پشت داشتم بعد از اون ناحیه بیرونی خیلی اسیب دیده و سوزش داره انگاری ک پارگی ایجاد شده باشه یا تاول ترکیده باشه.. بنظرتون ممکنه بیماری بدی باشه؟ دقیقا باید چیکار کنم؟

   • شپسلام دوست عزیز این علائم ممکن است به چندین دلیل رخ داده باشد؛ ابتلا به همورئید، پارگی مقعد یا همان شقاق یا ابتلا به بیماری های جنسی مانند زگیل تناسلی. برای معاینه به یک متخصص مراجعه و از تکرار این رابطه خود داری کنید.

   • سلام خسته نباشید
    آزمایشی هست که تعداد دفعات رابطه مقعدی رو نشون بده؟؟

   • سلام دوست عزیز خیر

   • سلام خسته نباشید
    آزمایشی هست که تعداد دفعات رابطه مقعدی رو نشون بده؟؟ من ۴ بار رابطه داشتم حدود ۵ ماه پیش نامزدم اصرار داره بریم آزمایش چیزی میفهمه؟؟!!

   • سلام دوست عزیز خیر آزمایشی جهت تشخیص تعداد دفعات رابطه وجود ندارد (به جز موارد قانونی)

   • سلام من تا حالا انجام ندادم ولی شوهرم خیلی دلش می خواد از مقعد رابطه داشته باشیم چیزی هست سر کننده یا دردشو از بین ببره

   • سلام دوست عزیز بله ژل های مخصوص رابطه در داروخانه ها وجود دارند اما فراموش نکنید رابطه مقعدی عوارض زیادی برای طرفین به همراه دارد

 • سلام دکتر میخواستم بدونم رابطه مقعدی میتونه هموروئید بیاره؟ من 17 سالمه و در یکماه 4بار رابطه مقعدی داشتم الان متوجه یه توده یا برآمدگی کنار مقعدم حس میکنم. میخواستم بدونم این به داشتن رابطه مقعدی ربط داره یا نه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله برقراری رابطه مقعدی می تواند یکی از دلایل بروز هموروئید واقع گردد. از این رو بروز برامدگی می تواند بواسیر باشد اما برای تشخیص دقیق، بهتر است به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

   پاسخ
   • سلام اگر میخوای رابطه مقعدی داشته باشی من خودم 17سالمه کلی هم رابطه مقعدی دارم اگر میخوای بدون مشکل بدون بیماری و لذت ببری حتما از کاندوم استفاده کن و ژل لوبریکانت حتما بر پایه اب باشه این دوتا رو استفاده کن به مشکل نمیخوری راحت سکس کن

   • دوست عزیز به مرور زمان تمام عوارض ناشی از این رابطه و انواع بیماری ها فاحش خواهد بود.

   • سلام دکتر وقت بخیر ببخشید من الان درد زیر شکم دارم و رابطه داشتم از مقعد. باید چیکار کنم تا خوب بشه ؟

   • سلام دوست عزیز اگر درد ما مداوم بود؛ جتما به متخصص مراجعه کنید

  • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم رابطه مقعدی اگر بخواهیم ۱۰۰ درصد رو تایین کنیم چند درصد لذتش به طور میانگین برای خانوم در رابطه هست

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز برقراری رابطه مقعدی معمولا برای خانمها عمدتا درد بوده و گاهی منجربه بروز عوارض می گردد.

   • دوخول مقعدی بایدفقط سر کلاهک بره توش در بیاد برای خانم ها لذت بخش بیشتر بره همراه با درد

   • سلام دکتر من از 10 سالگی دختر داییم منو با سکس مقعدی عادت داد بطوریکه بزرگ شدم همکلاسیهام فهمیدند که خوشم میاد از من سواستفاده میکردند تا اینکه مدتی کنار گذاشتم اما الان در سن 45 سالگی شدت و حدتم برای سکس مقعدی بخصوص زنان ترنس و زنان دیلدو دار زیاد شده و مجبورم با خیار خودم را ارضا کنم لطفا راه حلی پیشنهاد کنید

   • حتا به یک متخصص یا سکس تراپیست مراجعه نمایید چراکه علاوه بر عوارض ناشی از این رابطه، تاثیرات اخلاقی آن نیز بی تاثیر نخواهد بود.

   • بستگی به فکر خانوم و تلاشش برای لذت داره ، من میشناسم افراد خانومی رو که خیلی لذت میبرن ، در حد 80%

  • با سلام.من چند سال است رابطه مقعدی دارم با دوستم هنوز زنده ام کاری نشدم

   پاسخ
   • سلام من پسرم دلم میخاد منم تجربه کنم یعنی بهام سوس بشه به نظر شما انجام بدم

 • سلام روز شما بخیر دکتر رابطه مقعدی باعث ار بین رفتن چروک اطراف مقعد میشه؟

  پاسخ
 • سلام دکتر خسته نباشید من 21 سالمه و در یکماه 5بار رابطه مقعدی داشتم. الان حس میکنم داخل مقعدم زخم شده چون وقت مدفوع ازش خون میاد ممکنه رابطه مقعدی باعث این اتفاق شده باشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله ممکن است دچار هموروئید داخلی شده باشید که توسط فشار ناشی از وارد شدن آلت ایجاد شده باشد. برای تشخیص دقیق تر می توانید به متخصص مراجعه نمایید.

   پاسخ
  • رابطه مقعدی کارخیلی بدی..

   پاسخ
 • سلام جناب دکتر آیا رابطه مقعدی باعث حاملگی میشود؟

  پاسخ
  • خیر در صورتیکه اسپرم بر روی واژن ریخته نشود امکان بارداری از مقعد وجود ندارد.

   پاسخ
   • رابطه مقعدی چند بار در ماه ضرر ندارد؟

   • با توجه به متفاوت بودن سیستم ایمنی هر فرد با فرد دیگر نمیتوان به طور دقیق گفت

   • سلام وخسته نباشید من رابطه مقعدی داشتم با روغن زیتون خیلی نرم و راحت انجام میشه

   • بله اما نمیتوان آسیبی که به اسفنکتر وارد می شود را نادیده گرفت

   • پسر ۱۸ ساله
    نوامبر 25, 2023 10:00 ب.ظ

    سلام دکتر امیدوارم حالتون خوب باشه
    من الان تقریباً سه یا چهار ساله که میل جنسی از مقعد دارم و خیلی منو تحریک میکنه. میشه یه راه حل بگین که این حس از بین بره؟ تا حالا فقط یبار از مقعد رابطه داشتم که دوستم زیر یک دقیقه ارضا شد و اسپرمش رو ریخت تو مقعدم، راستش من اصلاً دوست ندارم رابطه مقعدی داشته باشم. چون از رابطه میخوام دوری کنم، همش خود ارضایی میکنم و حس میکنم بدنم داره ضعیف میشه. ممنون میشم اگه راه حلشو بگین

  • ازدواج سنت پیامبر ، لوات و زنا نزول بلا
   مارس 20, 2024 3:08 ب.ظ

   راه حلش خویشتنداری است و بعد رابطه ی حلال و ازدواج کردن.

   پاسخ
 • دکتر من تاحالا از پشت رابطه مقعدی برقرار نکردم اما حس میکنم دچار گشادی مقعدی شدم.

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز گشادی مقعد تنها در اثر رابطه مقعدی رخ نداده و گاهی یبوست و ضعف عضلات این ناحیه نیز موثر خواهند بود.

   پاسخ
  • سلام خسته نباشید من یکبار کمتر یک دقیقه رابطه مقعدی داشتم چند روز طول می‌کشه تا عوارضش بره

   پاسخ
   • در صورت عدم تکرار این عمل عوارض و علائم پس از یک ساعت از بین خوهد رفت البته اگر بسیار کوتاه مدت بوده باشد

   • من بیست ساله که با همسرم رابطه مقعدی (تقریبا هر یک روز در میون) دارم . واسه هر دوتامون لذت زیادی داره. انتخاب پوزیشن راحت و ژل روان کننده و وقت و حوصلهٔ کافی اصول این رابطه س

  • باسلام
   دکترجان ایا برای کسی که رابطه داره بعداز انجام شیاف کلوتریمازول کمکی میکنه که احتمال عفونتوکم کنه ممنون

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز رابطه مقعدی به طور کلی دارای ریسک زیادی می باشد؛ اما اگر قصد برقراری این رابطه را دارید بهتر است ابتدا دوره درمانی عفونت خود را پشت سر بگذارید سپس رابطه برقرار کنید

 • سلام وقت شما بخیر من 18سالمه و برای اولین بار رابطه مقعدی برقرار کردم میتونم بپرسم این کار با آزمایش تشخیص داده میشه؟ و اینکه چه عوارضی داره؟

  پاسخ
 • من قراره که رابطه مقعدی داشته باشم و خلی از عوارض رابطه از پشت میترسم. ممکنه چند تا راه کاهش عوارض بهم معرفی کنید تایکم آروم بشم؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز برقراری رابطه مقعدی به طور کلی برای بدن همراه با عوارض است. اما می توانید به منظور کاهش عوارض از
   ژل های روان کننده و یا کاندوم های مناسب استفاده نمایید.

   پاسخ
   • سلام وخسته نباشید چراخیلیازافراد متاهل دوست دارند که رابطه معقدی برقرارکنند

 • سلام وقتتون بخیر میشه از امادگی های قبل از رابطه مقعدی هم بزارین ممنونم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز آمادگی طرفین، رعایت بهداشت مقعدی، استفاده از کاندوم از اصلی ترین موارد آمادگی پیش از رابطه است.

   پاسخ
 • سلام و خسته نباشید من آخرین بار یک هفته پیش رابطه مقعدی داشتم که بعد از اون حس میکنم یه جوش بزرگ کنار مقعدم زده احتمال میدین این بخاطر چی باشه؟ ممکنه باعث مشکل بشه؟ خیلی هم درد داره و دورش قرمزه

  پاسخ
  • سلام؛ احتمال بروز این جوش می تواند ناشی از عفونت یا آبسه مقعدی باشد که بهتر است آن را تحریک نکرده و با مراجعه به پزشک آن را تخلیه نماید.

   پاسخ
  • چون اماده نبودین وفشار وارد شده احساس میکنین جوشه احتمالاباواسیر زده بیرون تاچند ماه رابطه مقعدی ترک کنین محل رو زدعفونی نگه دارین تاخوب بشه

   پاسخ
   • بله ممکن است بواسیر باشد اما درمان بواسیر به صورت خود جوش امکان پذیر نبوده و می بایست تحت نظر پزشک یا مصرف دارو و لیزر انجام شود.

 • خونریزی حین انجام رابطه از پشت طبیعیه؟ من برای اولین بار با خانومم رابطه مقعدی داشتیم که ایشون دچار خونریزی شد علتش چیه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز علت این خونریزی حین رابطه مقعدی می تواند ناشی از آسیب مقعدی بوده که سبب آن گشته.

   پاسخ
 • سلام من 25سالمه و میخواستم از شما بپرسم راهی برای کاهش عوارض رابطه مقعدی وجود داره؟ یعنی بعد از چند بار رابطه ممکنه عوارضشو نشون بده

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز مقاومت و شرایط بدنی هر شخصی متفاوت است و در برخی افراد ممکن است حتی بعد از یکبار رابطه عوارض نمایان شود.

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید رابطه مقعدی در سال چند دفعه میتونیم انجام بدیم

   • سلام دوست عزیز انجام رابطه مقعدی به طور کلی مضر است و هرچه از ان دوری شود برای سلامتی طرفین نیز بهتراست

 • ممکنه رابطه از پشت باعث آسیب به پرده بکارت بشه؟ ممنون میشم سریع جواب بدید

  پاسخ
  • خیر رابطه مقعدی در صورت عدم دخول به واژن آسیبی به بکارت وارد نمی کند.

   پاسخ
  • hshmtzary0@gmail.com
   مارس 21, 2023 4:25 ق.ظ

   سلام آیا راهی یاروشی هست که با انجام دادنش زن از رابطه مقعدی خوشش بیاد چون من دوست دارم ولی زن مخالف

   پاسخ
   • خیر به دلیل وجود درد و اسیب های جسمی فراوان معمولا روشی برای کاهش درد و کنترل عارضه وجود ندارد.

   • بله هست ، من 12 سال هست با شوهرم رابطه دارم ، هیچ عارضه ای نداشته ام و لذت هم میبرم

  • سلام وقتتون بخیر،من چند روز پیش برای برقراری رابطه مقعدی با دوست دخترم اقدام کردم،ولی با دلیل تنگی زیاد دهانه مقعد نتونستیم این کار رو انجام بدیم پیشنهاد شما چیه تا بشه این کار رو انجام داد؟؟

   پاسخ
   • رابطه مقعدی به طور کلی پییشنهاد نمی شود، اما اگر در صورت دانستن عوارض آن اصرار به انجام آن دارید، می توانید از روان کننده های موجود استفاده کنید.

   • حالا انجام ندی میمیری؟

 • دکتر من با همسرم رابطه مقعدی هم داریم اما همیشه من بعدش دچار سوزش مقعدی شدیدی میشم که حد نداره باید چیکار کنیم این اتفاق نیفته
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • دوستعزیز پوست مقعد شما بسیار حساس شده و در صورت ادامه این عمل ممکن است دچار زخم شود. بهتر است از ژل های روان کننده کمک بگیرید یا انجام رابطه مقعدی را به حداقل بی اندازید.

   پاسخ
  • سلام اقای دکتر
   خانوم من رابطه از مقعد بیشتر لذت میبره
   چه باید کرد

   پاسخ
   • دوست عزیزشما باید با بررسی علمی و توضیح مسله به ایشان بفرمایید که این عمل جز عوارض هیچی به همراه ندارد.

   • سلام دوست عزیز شما باید همیشه آزمون باشریک زندگیت اونو راضی نگه داریش

  • من یک بار با خانمم رابطه مقعدی داشتم ولی داخل مقعد او تا چند روز به شدت درد داشت بعد خوب شد آیا احتمال دارد که آسیب دیده باشد و حالا شکایت ندارد نیاز به مراجعه به دکتر است ؟

   پاسخ
   • خیر اما از تکرار این رابطه حتما پرهیز کنید ممکن است همسر شما موجب آسیب جدی مقعدی شود

 • رابطه مقعدی ممکنه بخاطر وجود شقاق عفونت به وجود بیاره برای طرف

  پاسخ
  • سلام دوستعزیز شقاق مقعدی به دلیل داشتن زخم باز ممکن است هر دو طرفین را در معرض بیماری های عفونی قرار دهد.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر ممکنه رابطه از پشت تو ازمایش یا معاینه معلوم بشه؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر سوالی داشتم، میخواستم بدانم ایا رابطه مقعدی باعث بواسیر میشود؟

  پاسخ
 • شکوری نیا
  آگوست 3, 2022 2:00 ب.ظ

  سلام شما چه ژلی برای رابطه مقعدی پیشنهاد میکنید؟ من یکبار از وازلین استفاده کردم اما دچار حساسیت شدم

  پاسخ
  • ژل لوبریکانت یکی از بهترین مواردی است که به منظور سهولت برقراری رابطه مورد استفاده قرار میگیرد. این ژل ضد حساسیت بوده و در داروخانه ها موجود است.

   پاسخ
   • فرمودین ژل لوبریکانت و کاندوم رو باهم استفاده کنند، ممکنه کاندوم پاره شه، پس چه باید کرد؟ از هر دو که باید استفادا بشه به هر حال، درسته

 • شهلا قربانی
  آگوست 6, 2022 9:54 ق.ظ

  سلام وقت شما بخیر میخواستم بدونم رابطه مقعدی تا چه مدت قابل تشخیص است؟

  پاسخ
  • سلام دوستعزیز در صورتیکه تعداد دفعات برقراری رابطه کم باشد تا 24 ساعت و درصورت بالا بودن دفعات و از بین رفتن چین و چروک های دور مقعد به راحتی قابل تشخیص است.

   پاسخ
  • سلام دکتر الت من بسیار بزرگ هست و اصلا هیچ مقعدی انراتحمل نمیکند چکار کنم..ومتاسفانه نتونستم تجربه کنم.

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز بهتر ازت از انجام ربطه مقعدی خود داری نموده و خود و دیگران را در معرض اسیب جسمانی قرار ندهید.

   • خیلی غم انگیزه تجربه نکردنش؟؟گریه هم کردی؟

 • آقای دکتر من ماهی 3بار رابطه مقعدی برقرار میکنم و هربار بعد از رابطه دچار درد و سوزش میشم تازه وقتی دستشویی هم میکنم خونه میاد از مقعدم. میتونم بپرسم ایا رابطه مقعدی باعث بواسیر هم می شود یا نه؟ چون حس میکنم جدیدا بعد از اینکه دستشویی میکنم یه چیزی از مقعدم میزنه بیرون

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله بواسیر یکی از عوارض رابطه مقعدی بوده و فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.

   پاسخ
 • سلام من یکبار با خانمی رابطه مقعدی برقرار کردم اما متاسفانه بعد از دخول ایشون دچار خونریزی شدید شد و رابطه ادامه دار نبود. این خونریزی غیر طبیعی نیست یا نشون نمیده که ایشون بیماری خاصی داشتن؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خونریزی در اثر اسیب به مقعد و رکتوم به وجود آمده و باید سریعا به پزشک مراجعه شود.

   پاسخ
 • معصومه درخشان
  آگوست 6, 2022 10:04 ق.ظ

  سلام میتونم بدونم با رابطه مقعدی چند درصد احتمال بارداری وجود داره ؟ و اینکه اصلا میشه باردار شد؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • دوست عزیز امکان بارداری از طریق رابطه مقعدی وجود ندارد اما در صورتیکه اسپرم به روی واژن ریخته شده و یا تماس یدا کند ممکن است بارداری به وجود آید.

   پاسخ
   • اگر می خواهید شوهرتان نفهمد که از مقعد رابطه داشته اید مقداری خمیردندان به مقعد بزنید و تمام

   • خیر این روشها شالوده پزشکی ندارند

 • سلام میشه رابطه مقعدی خطری برای بارداری باشه؟

  پاسخ
 • مهسا نوراللهی
  آگوست 7, 2022 12:01 ب.ظ

  سلام من از ژل رابطه مقعدی استفاده کردم اما الان مقعدم میسوزه و خیلی هم میخاره ممکنه به خاطر ژل باشه؟

  پاسخ
  • بله احتمال حساسیت وجود داشته. بهتر است از انجام رابهطه مقعدی دست نگه دارید

   پاسخ
   • سلام،من عاشق سکس آنالی هستم نه اینکه از سکس واژینالی بدم بیاد، من هر دو رو دوست دارم ولی سکس آنالی یه چیز دیگه س

   • لطفا با تمامی عوارض و بیماری های ناشی از این رابطه را بررسی کنید.

 • سلام من 17سالمه و3بار از پشت رابطه داشتم میخواستم بدونم ممکنه به پرده بکارتم اسیب رسیده باشه؟

  پاسخ
  • دوست عزیز برقراری رابطه مقعدی به پرده بکارت آسیب نمیرساند اما عوارض جبران نا پذیری به همراه می اورد.

   پاسخ
 • لادن ترابی
  آگوست 9, 2022 4:04 ب.ظ

  سلام آقای دکتر بواسیر با رابطه مقعدی انتقال داده میشه به فرد مقابل؟

  پاسخ
  • دوست عزیز بواسیر بیماری قابل انتقالی نبوده و در اثر ایجاد فشار بر روده به وجود می آید. از این رو امکان انتقال بواسیر با رابطه مقعدی وجود نداشته و تنها برای یکی از طرفین (خانم) به وجود می آید.

   پاسخ
   • سلام جناب دکتر
    خانم بنده دچار بواسیر خارجی هست، میخواستم ببینم باز هم امکان رابطه مقعدی ‏‪وجود داره یا ممکنه چه عوارضی در پی داشته باشه…

   • خیر دوست عزیز ایشان به هیچ عنوان نباید رابطه مقعدی برقرار کنند. حاد شدن توده بواسیر، خونریزی، اسیب به رکتوم، درد شدید از عوارض برقراری رابطه مقعدی حین وجود بیماری بواسیر می باشند.

   • سلام خسته نباشید
    از مقعد
    میشه هم از کاندوم استفاده
    کرد هم ژل
    یا اصن چطور ش هیچ مشکلی نشه دقیق
    ممنون
    میشم زود جوابمو بدین؟؟؟

   • سلام دوست عزیز خیر استفاده همزمان از ژل و کاندوم ممکن است موجب پارگی آن شود. بهتر است هنگام خرید از کاندوم های مرطوب تر تهیه کنید یا محصولاتی بخرید که بر پایه آب ساخته شده باشند.

 • متاسفانه من در15سالگی یکبار مورد تجاوز رابطه مقعدی قرار گرفتم و الان 23 سالم هست و میخوام ازدواج کنم میخواستم ببینم ممکنه تو ازمایش یا معاینه مشخص بشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر درصورتیکه این رابطه یکبار انجام شده و از زمان آن میگذرد امکان تشخیص و بررسی وجود نخواهد داشت.

   پاسخ
 • من چند باری از عقب رابطه مقعدی داشتم الان که میخوام مدفوعم رو نگه دارم حس میکنم نمیوتونم و الان نشت میکنه باید کجا برم دکتر؟

  پاسخ
 • رابطه از پشت اخه دیگه چیه خیلی ضرر داره نکنید دوستان هم برا خودتون بده هم طرفتون

  پاسخ
 • افشین زارع
  آگوست 10, 2022 4:52 ب.ظ

  آقای دکتر رابطه مقعدی هر چند وقت یکبار مناسبه و خطرناک نیست؟

  پاسخ
  • به طور کلی مقعد مناسب برقراری رابطه نبوده و موجب آسیب میشود میزان آسیب وارده نیز بر اساس سیستم بدنی هر فرد متفاوت است و نمیتوان آمار دقیق داد.

   پاسخ
 • من چند بار با نامزدم از پشت رابطه داشتم اما الان بعد 1ماه میخوایم از هم جداشیم و خانواده اصرار دارن برم پزشکی قانونی میخواستم بدونم اگه برم مشخص میشه؟ اخه اگه بفهمن نمیزارن طلاق بگیرم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز در صورتی که دفعات رابطه کم باشد و چروک های مقعدی از بین نرفته باشد خیر قابل تشخیص نیست

   پاسخ
  • سلام میخواستم بدونم ازکجا بفهمیم یه نفر رابطه مقعدی داشته درطول هفته آیابدون مراجعه به پزشک قابل تشخیص هست ممنون میشم جواب بدین

   پاسخ
 • تا چه حد رابطه مقعدی مقعدو گشاد میکنه؟

  پاسخ
  • دوست عزیز رابطه مقعدی موجب آسیب به دهانه مقعد و رکتوم شده و این اسیب وابسته به شرایط جسمی افراد متفاوت است.

   پاسخ
 • رابطه مقعدی ممکنه باعث آسیب به واژن یا همون پرده بکارت هم بشه؟ من حدودا 1 هفته پیش از پشت رابطه داشتم که وقتی بلند شدم خون دیدم ممکنه اسیب رسیده باشه؟

  پاسخ
  • دوست عزیز امکان آسیب به پرده بکارت از طریق رابطه مقعدی وجود ندارد و خون ممکن است ناشی از آسیب به مقعد و رکتوم باشد که باید سریعا تحت معاینه قرار بگیرد.

   پاسخ
 • من خانم هستم و خودم هم از انجام رابطه مقعدی لذت میبرم. طبق چیزی که من پی بردم اگه این کار خوب انجام بشه عالیه. تازه یکی از فواید رابطه مقعدی هم اینه که کسایی که دیر انزالی دارن میتونن امتحان کنند

  پاسخ
  • آفرین

   پاسخ
  • چقد با مزه ای تو میشه از این حرفا بیشتر بزنی خانومارو تشویق کن
   متاسفانه یا خوشبختانه بنده به دلیل داشتن آلت تناسلی پیش از حد برگ تا الان هیچ خانومی آماده رابطه معقدی با من نبوده حتا از واژن هم شکایت داشتن

   پاسخ
   • به طور کلی رابطه مقعدی برای زنان و مردان مضر بوده و نباید انجام شود.

   • من پسر هستم ۲۵ سالمه اینکارو دوس دارم و هیچ عواقبی تا حالا نداشته شاید بیش از ۱۰۰ بار انجام دادم نه بواسیر دارم نه خونریزی نه چیز دیگه ای البته همیشه:
    ۱.دوش مقعدی انجام میدم ینی توشو با شیلنگ آب گرم تمیز و خالی میکنم.
    ۲.با لوبریکانت اطراف مقعد خودم و سر آلت شریکم رو چرب میکنم.
    ۳.اولین دخول رو یا به پهلو میخوابم که راحتترین حالته و عضلات تمام بدن شل میشه و شریکم هم مثل من به پهلو و از پشت بهم نزدیک میشه، و یا اون دراز میکشه من میشینم روش یه دست رو شیکمش و یه دستم به آلتش به آرومی فرو میکنم.
    ۴.قبل از فرو کردن سرش رو به دیواره سوراخ مقعدم میمالونم تا حسابی تحریک شم و به اصطلاح مقعدم اونو بخوادش و بعد چند بار اول کاملا آروم و مهربون سرش رو فرو میکنیم و در میاریم تا عادت کنه بعد خیلی آروم تا ته فرو میکنه و آروم در میاره دوباره تا ته فرو میکنه.
    اونوقت دیگه راحت میتونه خیلی سریع ضربه بزنه و تا ته فرو کنه بدون هیچ دردی و خیلی لذتبخشه واسه هر دومون. من هیچ شکایتی ندارم و عاشق اینکارم.

  • چقد با مزه ای تو میشه از این حرفا بیشتر بزنی خانومارو تشویق کن
   متاسفانه یا خوشبختانه بنده به دلیل داشتن آلت تناسلی پیش از حد برگ تا الان هیچ خانومی آماده رابطه معقدی با من نبوده حتا از واژن هم شکایت داشتن اصلا نمیدونم بعضی ها از کوچک‌بودن شکایت دارن بعضی از بزرگ بودن

   پاسخ
  • درود و منهم اینطوریم

   پاسخ
  • دقیقا باعث عفونت و درد میشه

   پاسخ
 • ممنونم از سایت خوبتون ممنون میشم اگه راهکاری بدید که چطوری لذت رابطه مقعدی رو بیشتر از درد کنیم خیلی لطف میکنید.

  پاسخ
  • دوست عزیز به طور کلی مقعد ساختارمناسبی برای دخول ندارد و درد با آن همراه و گاه سبب آسیب به آن می گردد. بهتر است از ژل های روان کننده استفاده نموده و از ضربات ارام استفاده کنید.

   پاسخ
   • اگر لذذذت نداشت که این همه هوادار نداشت
    من خودم پسرم
    ولی وقتی رابطه دارم ، ارضاااااا میشم
    تا حالا نزدیک ۱۰۰ بار اینکارو کردم
    دکتر به من کمک کن تو رو خدا
    چه راهکاری پیشنهاد میدی که دیگه اینکارو نکنم از پارسال تا الان کسی نبوده ممکنه بعد از یک سال توی آزمایش ؛ چه نتیجه‌ای پیش بیاد
    کمکم کن
    خلاصه ببخشم ولی خیلی عاشق ارضا از پشت هستم
    هر راهکاری میدونی بهم بگو ، تا از راه بد به راه‌ راست هدایت بشم

   • سلام دوست عزیز شما می بایست با مراجعه به متختصص نسبت به عوارض و عواقب این نوع رابطه مطالعه نموده و اینکار را انجام ندهید.

   • دکتر خود ارضای از رابطه مقعدی بهتر نیست،

   • خود ارضایی هم عوارض مربوط به خود را به همراه دارد

  • سلام میخواستم بدونم ازکجا بفهمیم یه نفر رابطه مقعدی داشته درطول هفته آیابدون مراجعه به پزشک قابل تشخیص هست ممنون میشم جواب بدین

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز شل شدن عضلات اسفنکتر، بی اختیاری مدفوع، آسیب هایی چون گشاد شدن مقعد و از بین رفتن چین و چروک های دور دهانه مقعد میتواند نشانه هایی از داشتن رابطه مقعدی به تعداد بالا باشد.

 • رابطه جنسی از پشت دل درد میاره؟ من هربار از پشت رابطه دارم بعدش تا چند ساعت دلم به طور خیلی شدید درد میگیره

  پاسخ
  • رابطه مقعدی ممکن است موجب آسیب به عضلات لگن یا روده ها شود که همین موضوع دل درد برای فرد به همراه بیاورد. به متخصص مراجعه نمایید.

   پاسخ
 • من تا الان که 25سالمه 3 بار رابطه مقعدی داشتم که هر بار بعد از رابطه اسهال شدید گرفتم علتش چی بوده؟

  پاسخ
  • ممکن است این عارضه ناشی از تخلیه اسپرم درون مقعد رخ داده باشد. این کار موجب ایجاد عفونت های درون روده ای می شود و باید از آن خود داری نمود.

   پاسخ
 • داشتن بواسیر تو برقراری رابطه مقعدی تاثیری داره؟ یعنی ممکنه باعث خونریزی بشه؟

  پاسخ
  • دوست عزیز به هیچ وجه نباید هنگام داشتن بیماری های مقعدی رابطه مقعدی برقرار نمود.

   پاسخ
 • از پشت رابطه برقرار کردن باعث بزرگ شدن باسن هم میشه؟ من خیلی این جمله رو شنیدم

  پاسخ
 • ایا رابطه مقعدی ماهی یکبار ضرر دارد ممکن است پرده بکارت خانم آسیب ببیند؟

  پاسخ
  • برقراری رابطه مقعدی به طور کلی موجب آسیب و ضرر برای طرفین می شود. در رابطه با پرده بکارت هم خیر آسیبی نمیبیند.

   پاسخ
   • سلام آیارابطه ازناحیه مقعد برای آلت مردان حساسیت مثل‌جوش ایجاد میکنه؟؟

   • سلام دوست عزیز بله امکان ابتلا به انواع بیماری های مقعدی و حساسیت ها وجود دارد

 • ممکنه خانمی با رابطه جنسی مقعدی باردار بشه؟ احتمالش چقدره کمه یا زیاده؟

  پاسخ
  • بله دوست عزیز در صورتیکه اسپرم بر روی واژن ریخته شود امکان بارداری تا حدود کمی وجود دارد.

   پاسخ
 • عوارض رابطه جنسی از عقب موندگاره یا موقته مثلا اگر کسی بی اختیاری مدفوع بگیره با قطع برقراری رابطه جنسی از عقب خوب میشه یا کلا خوب نمیشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز عوارض رابطه مقعدی ماندگار بوده و برای درمان بی اختیاری و یا دیگر عوارض آن باید به متخصص مراجعه نمایید.

   پاسخ
  • سلام وقت بخیر بنده طی دوماه حدود ۳ دفعه رابطه مقعدی داشتم همراه با درد شدید. (کلا همین تعداد بوده). و دیگه نمیخام انجام بدم و حس پشیمونی دارم . خواستم بدونم شکل و فرم مقعد و استحکام عضلاتش بعد از ترک به حالت سابق برمیگرده؟؟

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز بله در صورت ترک این رفتار و عدم تکرار آن (در صورتیکه فقط همین تعداد دفعات باشد) مقعد ممکن است به حال اول بازگردد.

 • سلام وقت بخیر من 23سالم هست وتا الان کلا 3بار از پشت رابطه داشتم و الان حدود 8ماه از این قضیه گذشته ولی من هنوز حس میکنم مقعدم به حالت اول بر نگشه و یکم باز شده

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز مقعد شما به حالت ابتدایی خود باز نمیگردد. برقراری رابطه مقعدی سبب باز شدن عضلات شده و برگشتن آن به حالت اولیه صد در صد نیست.

   پاسخ
   • منم رابطه مقعدی رو دوست دارم و درطول ده سال زندگی مشترک حدود سی بار انجام دادم ولی الان دیگه اصلا

   • سلام دوست عزیز بله رابطه مقعدی دارای عوارض جدی می باشد که بهتر است از انجام آن به صورت جدی خود داری شود.

 • همسر من عادت بدی پیدا کرده و فقط از پشت رابطه میخواد میشه بگید من چیکار کنم واقعا اذیت میشم تواناییشو ندارم دیگه یه وقتایی از مقعدم لخته خون میاد

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز شما باید از عوارض رابطه مقعدی برای ایشان و شما توضیح دهید. علاوه بر آن به یک مشاوره خانواده مراجعه نمایید.

   پاسخ
 • سلام وقت شما بخیر ممنون که وقت میزارید ممکنه بدونم رابطه مقعدی با کاندوم هم میتونه همونقدر مخرب باشه یا بهتره؟

  پاسخ
  • سلام ببخشید من یه بار رابط مقعدی داشتم ۷ سال پیش و بعد این ۷ سال دوباره انجام دادم وخیلی اذیت شدم با اینکه از ژل لوبریکانت استفاده کردم خونریزی و درد و تورم دارم میخواستم ببینم چقدر طول میکشه خوب بشه تو تشت آب ولرم و بتادین هم نشستم برای ضدعفونی و البته با نامزدم دیگه انجام نمیدم

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز بله رابطه مقعدی عوارض جدی به همراه دارد؛ در صورت عدم بهبود علائم به پزشک مراجعه کنید.

 • مجتبی محمدی
  آگوست 17, 2022 2:05 ب.ظ

  سلام من با پارتنرم رابطه مقعدی داشتم و منی را داخل مقعدش ریختم و روی واژنشون چیزی نریخت ممکنه ایشون حامله شن؟

  پاسخ
  • سلام خیر دوست عزیز در صورتیکه اسپرم بر روی واژن ریخته نشود امکان بارداری وجود ندارد.

   پاسخ
 • رابطه مقعدی باعث کمر درد هم میشه آیا؟؟؟؟

  پاسخ
 • منو نامزدم به خاطر شرایط و سنت های خانوادگی نمیتونیم تا قبل از عروسی رابطه جنسی داشته باشیم برای همین رابطه مقعدی داریم همش. الان احساس میکنم مقعدم گشاد شده و نمیتونم باد معدمو کنترل کنم ایشونم اینو قبول نمیکنه باید چیکار کنم من آخه

  پاسخ
  • شما باید با همسرتان صحبت کرده و از عوارض رابطه مقعدی برای ایشان بگویید. علاوه برآن موضوع را با خانواده در میان گذاشته و یا تاریخ عروسی را نزدیک کنید.

   پاسخ
 • من یه هفته پیش رابطه مقعدی داشتم ولی هنوز وقتی مینشینم مقعدم تیر میکشه باید چیکارش کنم؟

  پاسخ
  • دوست عزیز ابتدا باید بدانید انجام رابطه مقعدی سلامتی شما را به خطر می اندازد. ممکن است مقعد شما اسیب داخلی دیده باشد به متخصص کلورکتال مراجعه کنید.

   پاسخ
 • ممکنه بدونم بشه داشتن رابطه مقعدی خانمی رو باردار کنه؟

  پاسخ
  • خیر در صورتیکه اسپرم درون مقعد ریخته شود و بر روی واژن ریخته نشود، امکان بارداری وجود ندارد.

   پاسخ
 • کسی که برای اولین بار مقعدش راحت باز شه و دخولش آسان باشه از قبل رابطه مقعدی داشته ؟

  پاسخ
 • من رابطه مقعدی برام خیلی زجر اوره و هر دفعه بعدش کلی سوزش و تورم دارم اما همسرم قبول نمیکنه چیکار کنم

  پاسخ
 • مقعد من گشاد شده انقدر که همسرم رابطه مقعدی خواسته باید چیکار کنم

  پاسخ
  • دوست عزیز بی اختیاری مدفوع اصلی ترین عوارض برقراری رابطه مقعدی است که باید از آن خود داری شود.

   پاسخ
 • من رابطه مقعدی برام خیلی زجر اوره و هر دفعه بعدش کلی سوزش و تورم دارم اما همسرم قبلول نمیکنه چیکار کنم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز از برقراری رابطه مقعدی باید هرچه سریعتر خود داری نمایید. و با همسر خود صجبت نمایید ممکن است مقعد یا رکتوم شما دچار اسیب شده باشد.

   پاسخ
 • سلام از مزایای رابطه مقعدی میشه بگید دکتر؟

  پاسخ
  • به طور کلی مقعد تنها راه خروج مدفوع است و برقراری رابطه از پشت نمیتواند مزایا به همراه داشته باشد بلکه عوارض نیز به همراه دارد.

   پاسخ
 • رابطه ی مقعدی ممکنه باعث پاره کردن دیواره های مقعد بشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله همچنین می تواند سبب آسیب و ضعف عضلات نشیمنگاهی نیز بشود.

   پاسخ
  • واقعا برام قابل درک نیست که چطور کودکان (دختران زیر ۱۸ سال) به خودشون و به اون نادانی که پارتنرشون شده اجازه این نوع رابطه‌ی مقعدی کثیف و سرشار از بیماری میدن… عزیزان نکنین… بحث نه ادیانه نه هیچی… سلامتی و بدن خودتونه… اگه مضراتش رو در ادامه‌ی زندگیتون ببینید، هیچ وقت این کار نمیکنید… اگه مرد بهتون اصرار میکنه و تهدید میکنه که ولتون میکنه، بذارید بره! آدمی که برای احساسات و علایق و بدن شما احترام قائل نیست، همون بره بهتره… چون اگه قصد ادامه دادن باشه، این فرد در آینده هم به انواع شیوه‌ها بدنتون رو استثمار میکنه.

   پاسخ
 • ممکنه بدونم از پشت رابطه داشتن باعث بواسیر میشه یا نه؟ من یه مدته همسرم گیر داده که باید رابطه مقعدی داشته باشیم منم خیلی میترسم از این موضوع

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز داشتن رابطه از پشت علاوه بر هموروئید عوارض دیگری چون زخم شقاق، درد و آسیب به رکتوم که سبب ضعف عضلات می شود را نیز به همراه می آورد.

   پاسخ
 • دخول ازپشت برای اولین بار اگه راحت انجام بشه نشون میده قبلا طرف رابطه داشته یانه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر؛ خول آسان به معنی داشتن رابطه مقعدی نبوده و می تواند در اثر ابتلا به یبوست های شدید نیز به وجود امده باشد.

   پاسخ
 • آقای دکتر من با نامزدم از پشت رابطه داشتم 3ماه پیش الان وقتی میخوام دستشویی کنم یه چیزی از مقعدم مثل گوشت میاد بیرون و بعد میره تو باید چیکار کنم؟

  پاسخ
 • اگر اسپرم درون مقعد تخلیه شود ضرر دارد؟

  پاسخ
 • همسرم از وازلین برای چرب کردن مقعدم قبل رابطه مقعدی استفاده کرده الان 3ساعت گذشته ولی من احسای میکنم مقعدم میخاره

  پاسخ
  • از آنجایی که مقعد پوستی بسیار حساس و در معرض باکتری دارد و نوعی فرآورده نفتی است نباید برای انجام رابطه مقعدی از آن استفاده نمود. بهتر است از ژل های روان کننده مخصوص رابطه جنسی استفاده کنید

   پاسخ
 • پریسا طافی
  آگوست 21, 2022 2:57 ب.ظ

  من تا حالا چند بار رابطه مقعدی داشتم که به ارگاسم رسیدم و دخول به اندازه دو بند انگشت بوده ممکنه این برام خطرناک باشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز دخول از مقعد چه 2بند انگشت چه به صورت کامل خطرناک بوده و فرد را باعوارض زیادی رو به رو می کند

   پاسخ
 • ممکنه کسی برای اولین بار رابطه مقعدی داشته باشه ولی مقعدش گشاد باشه طوری که راحت آلت وارد مقعدش بشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله ممکن است فرد قبلا جراحی مقعدی انجام داده یا دچار یبوست بوده باشد.

   پاسخ
 • سلام من یک مشکلی داشتم با همسرم اونم اینه که همسرم حین رابطه جنسی به زور انگشتشو داخل مقعدم میکنه اینکار الان نزدیک به یکساله داره تکرار میشه با وجود اینکه رابطه مقعدی نداشتیم حس میکنم مقعدم دارم باز میشه

  پاسخ
  • با سلام به شما دوست عزیز؛ دخول به مقعد با هر شی می تواند سبب عارضه د رفد شده و به تدریج فرد را با ضعف عضلات لگن رو به رو کند.

   پاسخ
  • سلام، بذار شوهرت آماده اش کنه
   ژل لوبریکانت به مقعد بزنید و یکی از انگشت ها را وارد مقعد کن وعقب جلو بکن بعد از سه بار با دوتا انگشت امتحان کنه
   دوباره با ۳تا انگشت
   دیگه دردت میفتته

   پاسخ
 • شورم خیلی رابطه از پشت دوست داره منم مخالفتی نکردم تا حالا چون همه مساعل بهداشتی رو رعایت کردیم مثل ژل و کاندوم و… میخواستم ببینم عوارضش همچنان زیاده؟

  پاسخ
  • سلام شما مساعل بهداشتی مراقبتی را رعایت کرده اید اما شی خارجی که وارد مقعد شده را در نظر داشته باشید. بله قطعا رابطه مقعدی هم از عوارض خود برخوردار خواهد بود.

   پاسخ
 • منو شوهرم همیشه رابطه مقعدی داشتیم چند روز پیش که بازم خواستیم رابطه برقرار کنیم شوهرم گفت که یه چیزی مثل گوشت از مقعدم زده بیرون ولی من حسش نکرده بودم و اصلا درد نداشت. میتونم بپرسم علتش چی میتونه باشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز احتمالا به بواسیر خفیف مبتلا شده اید. در صورت ادامه دادن به برقراری رابطه جنسی مقعدی یا عدم درمان به موقع، بافت هموروئیدی پیشرفت کرده و درمان را برای شما دشوار خواهد کرد.

   پاسخ
 • من 3سال پیش بواسیر جراحی کردم الان 1ساله که ازدواج کردم و شوهرم رابطه از پشت میخواد من هرچی میگم میگه که 3سال گذشته و الان چیزی نمیشه به نظرتون چیکار کنم ممکنه باز بواسیر بزنه بیرون؟

  پاسخ
 • سلام من از رابطه مقعدی خیلی لذت میبرم اذیت هم نمیشم ممکنه باز هم بواسیر یا بیماری بگیرم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز لذت شما حسن برقراری رابطه مقعدی دلیل بر حذف عوارض ان نمیشود، توصیه میشود از انجام این کار خود داری نمایید

   پاسخ
 • من 18 سالمه و تا الان 3بار رابطه از پشت داشتم ولی هنوز نه خونریزی دیدم نه نشونه ای از بیماری خاصی فقط بعد از رابطه سوزش مقعد داشتم ممکنه خطری باشه؟

  پاسخ
  • بروز بیماری های مقعدی می تواند به طور تدریجی شکل بگیرد و در مراحل اول فرد با آن مواجه نشود. بهتر است از انجام رابطه مقعدی خود داری نمایید چراکه عوارض این عمل در دراز مدت آشکار می شود.

   پاسخ
 • دکتر رابطه مقعدی باعث اسیب به الت میشه؟ من 3 روز پیش رابطه مقعدی داشتم و از آن به بعد درد آلت دارم

  پاسخ
 • منو خانمم به خاطر عقاید خانواده هامون تو دوران عقد از پشت یعنی رابطه مقعد داشتیم و همین باعث شد دیگه علاقمونو به رابطه عادی از دست بدیم چیکار کنیم

  پاسخ
 • مهناز عباسی
  سپتامبر 28, 2022 12:27 ب.ظ

  داشتن رابطه مقعدی می تواند سبب بارداری شود؟

  پاسخ
 • ممکنه داشتن رابطه مقعدی مقعد را زخم کند؟

  پاسخ
 • وارد کردن شی هم مانند رابطه مقعدی خطرناکه؟ اصلا کسی متوجهش میشه اگه انجام بدیم؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله به همان شدت و بلکه بیشتر خطر ناک است و موجب تغییر حالت عضلانت و ظاهر دهانه مقعد شود.

   پاسخ
 • من تا حالا رابطه مقعدی نداشتم ولی حس میکنم مقعدم گشاد شده و خوب نمیتونم مدفوعمو نگه دارم مخصوصا وقتی بیرون روی یا اسهال دارم

  پاسخ
  • دوست عزیز احتمالا دچار ضعف رکتوم شده اید که حتما باید به متخصص مراجعه نمایید.

   پاسخ
 • آقای دکتر من چند روز پیش رابطه مقعدی داشتم از اون روز به بعد همش حس میکنم ترشح میاد از مقعدم برای چیه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز حتما به متخصص کولورکتال مراجعه نمایید

   پاسخ
   • سلام اقای دکترمن چندباررابطه داشتم چندسال پیش اماالان میخام کسی متوجه نشه منظورم اون چروک های مقعده الان چیکارکنم؟خوب بشه

   • در صوتی که شما قبلا رابطه داشته اید و چروک های مقعد از بین رفته اند به هیچ عنوان به حالت ابتدایی باز نمی گردند. اما اگر علائم دیگری ندارید؛ کسی متوجه رابطه داشتن شما نمی شود.

 • محسن کرمی
  اکتبر 3, 2022 1:49 ب.ظ

  سلام عزیز ممکنه بدونم با کاندوم میشه رابطه مقعدی برقرار کرد یا نه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر برقراری رابطه مقعدی با کاندوم نیز به همان میزان خطرناک و سبب ایجاد آسیب به رکتوم می شود.

   پاسخ
 • من چند بار رابطه مقعدی داشتم اما با وسیله های پیشگیری اینکارو کردیم الان 3هفته میگذره از اخرین بار و من چند تا دونه ریز کنار مقعدم حس میکنم چیشده یعنی

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز حتما به متخصص مراجعه نمایید ممکن است به زگیل تناسلی مبتلا شده باشید.

   پاسخ
 • سلام دکتر جان میتونم بپرسم رابطه مقعدی میتونه عفونت بیاره یا نه؟ من حس میکنم یه سری عفونت یا ترشح از مقعدم میاد بیرون چند روزه

  پاسخ
 • سلام من ۱۶سالمه و رابطه جنسی داشتم یعنی همون مقعدی با دوست دخترم الان مقعد خودم گشاد شده الان چیکار کنم

  پاسخ
 • سلام دکتر میخواستم بدونم رابطه مقعدی میتونه هموروئید بیاره؟ من 1۶ سالمه و در یکماه ۱۰بار رابطه مقعدی داشتم الان متوجه یه توده یا برآمدگی کنار مقعدم حس میکنم. میخواستم بدونم این به داشتن رابطه مقعدی ربط داره یا نه

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله با توجه به دفعات بالای انجم رابطه امکان بواسیر بسیار بالا است

   پاسخ
 • بنده هیچ تمایلی به برقراری رابطه مقعدی ندارم اما دیدم خیلیا از پشت رابطه دارن با اینکه میدونن این بیماری ها وجود دارد. خواستم بگم دوستان اینکارو نکنید من قبلا هموروئید داشتم خیلی هم بخاطرش اذیت شدم برای یه رابطه سلامتیتون رو به خطر نندازید

  پاسخ
 • سلام آقای دکتر شما که همه اش ازایحادعوارض این رابطه سخن گفتید سوال من اینه زوج های زیادی را می شناسم که سال های متمادی نزدیک به چند دهه این رابطه را دارند اما خانم هاشون مشکلی پیدا نکردن میشه بفرمایید دلیل اینکه این ها دچار مشکل مانندبواسیر یا انشقاق یا گشادی مقعد وبی اختیاری نشدند چیست؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ممکن است افراد از بازگو کردن مسائل جنسی خود احساس راحتی نداشته و به همین دلیل آن را بازگو نمی کنند. بررسی نمودن عوارض این بیماری توسط پزشک امری بسیار مهم است که سلامت افراد را حفظ کند.

   پاسخ
 • من در رابطه با جنس مخالف فقط رابطه مقعدی رو در نظر دارم.
  یعنی رابطه ای که از عقب نباشه انگار رابطه نیس.
  مجردم.میترسم رو زندگی آینده ام تاثیر داشته باشه ،باید چه کرد؟

  پاسخ
  • بله صد در صد تاثیر این رفتار غلط را در اینده خود خواهید دید بهتر است با مطالعه مطالب علمی در این باره و مشاوره با پزشک این عمل را ترک کنید. چراکه عوارض دو طرفه به همراه دارد.

   پاسخ
 • سلام اقای دکتر من تعداد دفعات زیادی سکس مقعدی داشتم و تایم طولانی دهانه ی مقعدم خیلی باز شده و خیلی لذت میبردم از این کار و باشریک های الت بزرگتر رابطه برقرار میکردم.اما الان وقتی رابطه مقعدی انجام میدم خیلی درد میگیره مقعدم و اذیتم میکنه نمیدونم چه مشکلی برام پیش اومده.لطفا راهنماییم کنین ممنون

  پاسخ
  • با سلام؛
   انجام رابطه مقعدی به دفعات زیاد موجب عوارض جبران نشدنی و آسیب دهانه مقعد و حتی قسمت های درونی آن شده و ممکن است حتی پارگی مقعدی نیز به همراه داشته باشد. بهتر است از ادامه اینکار خود داری و جهت بررسی علت عارضه به یک متخصصص مراجعه نمایید.

   پاسخ
 • مریمی هستم
  دسامبر 15, 2022 10:07 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من دخترم و تاحالا با یه فرد رابطه مقعدی نداشتم ولی بخاطر خودارضایی چند بار جسم سخت مثل ریمل و ماژیک و برس رو داخل مقعدم کردم و میکنم آیا بعدا توسط همسرم مشخص میشه من این کار رو کردم؟؟؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر تشخیص ورود شی داخلی به مقعد به راحتی قابل تشخیص نیست اما تکرر این کار که باعث آسیب به مقعد شود، ضعف عضلات بدن را تحت تاثیر قرار می دهد.

   پاسخ
 • سلام اقای دکتر ایا رابطه مقعدی ماهی یکبار ضرر دارد؟ ممکن است اسیب مقعدی وارد کند؟

  پاسخ
 • عوارض رابطه مقعدی تا چه مدت بر بدن باقی می ماند؟

  پاسخ
  • برخی عوارض از جمله بی اختیاری مدفوع می تواند تا مدتها و شاید به صورت دائمی بر بدن باقی بماند.

   پاسخ
 • آیا داشتن رابطه از پشت موجب بارداری فرد می شود؟ یا ریختن منی در مقعد بارداری بهخ وجود می آورد؟

  پاسخ
 • سلام من بعد از رابطه معقدی ک با همسرم داشتم پهلوی چپم درد گرفته و دردش خفیفه هنگام خندیدن بیشتر دردش حس میکنم این نشانه چیه؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز در صورت تکرار علائم به متخصص مراجعه کنید. امکان آسیب به روده وجود دارد.

   پاسخ
 • آیا سکس از پشت موجب انتقال زگیل می شود؟

  پاسخ
 • همسر بنده رابطه از پشت دوست دارن ممکنه بدونم ایا رابطه مقعدی ماهی یکبار ضرر دارد ؟

  پاسخ
  • بله دوست عزیز اسیب به رکتوم ماهی یکبارهم قابل اتفاق افتادن هست. بهتر است از انجام آن خود داری کنید.

   پاسخ
 • بچه ها رابطه مقعدی درد داره؟ من میخوام یه بارم شده امتحانش کنم

  پاسخ
 • من میترسم اما دوست دارم یکبار رابطه مقعدی رو انجام بدم ببینم چطوریه به نظرتون با یکبار هم اسیب به بدن وارد میشه؟

  پاسخ
 • آقای دکتر خیلی خجالت میکشم که میپرسم اما همسر من واقعا رابطه مقعدی دوست دارد میشه بدانم رابطه مقعدی ماهی یکبار ضرر دارد؟

  پاسخ
  • برقراری رابطه مقعدی به طور کلی دارای عوارض بوده و برای بدن مضر است. بهتر است از انجام آن جدا خودداری شود.

   پاسخ
 • من رابطه مقعدی نداشتم تا حالا اما همسرم چند بار گفته. واقعا انقدر ضرر داره؟

  پاسخ
 • محمد امینی
  ژانویه 4, 2023 8:26 ق.ظ

  سلام، وقتتون بخیر، من یک مدته با همسرم رابطه معقدی دارم که تقریبا زیاد هم اینکار را انجام میدیم. متوجه شدم که پوست اطراف معقدش تیره هستش و گوشت اضافه هم در اطراف سوراخ معقدش مشاهده کردم. قبلا به رنگ پوست اطراف معقدش توجه نکرده بودم. تیره شدن رنگ پوستش به خاطر رابطه معقدی هستش؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله ممکن است در اثر برقراری رابطه مقعدی پوست اطراف مقعد تیره گردد.

   پاسخ
 • من کلایکبار سکس از پشت داشتم ممکنه اینم برای من مشکل ایجاد کنه در اینده؟

  پاسخ
 • رابطه از پشت ممکنه باعث بارداری بشه؟

  پاسخ
 • رابطه از پشت یا همون رابطه مقعدی باعث حاملگی هم میشه؟

  پاسخ
 • سلام و وقت بخیر آیا نزدیکی از مقعد با همسر اشکال دارد؟

  پاسخ
 • من هفته پیش رابطه مقعدی داشتم و بعد از اون حس میکنم یه سری ترشح میاد از مقعدم بیرون ممکنه عفونت باشه؟

  پاسخ
  • دلایل زیادی می تواند باعث خروج ترحش مقعد شوند. اصلی ترین آن عفونت یا مشکلات روده ای و گوارشی می اشد.

   پاسخ
 • من به رابطه مقعدی بیشتر علاقه دارم تا نوع دیگه. خانمم هم خیلی اذیت میشه سره این موضوع به نظرتون چیکار کنم؟

  پاسخ
  • رابطه مقعدی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود و از عوارض زیادی برخوردار است. بهتر است به نظر خانمتان احترام بگذارید.

   پاسخ
 • برای اینکه بشه فهمید قبلا یه نفر رابطه مقعدی داشته یا نه باید چیکار کنیم؟

  پاسخ
  • به طور دقیق نمیتوان رابطه مقعدی کسی را تشخیص داد چرا که در صورت عدم تکرار رفتار، چروک های مقعد به حالت اولیه خود باز میگردند.

   پاسخ
 • ممکنه بدونم رابطه مقعدی هم مشخص میشه یا نه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله در صورتیکه تعداد دفعات برقرار رابطه زیاد باشد قابل تشخیص خواهد بود.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم رابطه جنسی مقعدی امکان بارداری هم داره ؟

  پاسخ
 • ایا رابطه مقعدی باعث میشه مقعد باد کنه خون بیاد؟ این علائم من یک هفته بعد از رابطه ای که داشتم سراغم اومد

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید. من میخواستم رابطه مقعدی برقرار کنم اما به اندازه چند سانت از الت که رفت من خونریزی کردم. ممکنه اسیب شدید بهم وارد شده باشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ممکن است اسیب به رکتوم شده باشد. خونریزی نیز ممکن است در اثر ایجاد شقاق بر روی دهانه مقعد به وجود امده باشد. در هر صورت از برقراری رابطه مقعدی پرهیز کنید.

   پاسخ
 • روشی هست که بشه چین های مقعد که بخاطر رابطه مقعدی از بین رفتن رو برگردوند؟

  پاسخ
 • من چند باری رابطه مقعدی داشتم هیچ مشکلی نداشتم اما حس میکنم جدیدا چند تا دونه خیلی ریز زده دور مقعدم مشکل چیه

  پاسخ
  • دونه ی ریز از نشانه های ابتلا به زگیل تناسلی می باشد. هرچه سریعتر به متخصص مراجعه کنید.

   پاسخ
 • اقای دکتر خسته نباشید من چند سال پیش بواسیر داشتم و عمل کردم الان خوبه خوب شدم میتونم رابطه مقعدی داشته باشم یا هنوز ممکنه بواسیرم برگرده؟ (حدودا 3سال پیش)

  پاسخ
  • خیر بهتر است از انجام این کار خود داری نمایید چرا که برقراری رابطه مقعدی موجب اسیب به رکتوم می شود و همین ممکن است موجب عود بیماری شود.

   پاسخ
 • رابطه مقعدی آخه دیگه چیه هم ضرر داره هم واقعا لذتی برای خانم نداره چرا الکی خودتون رو گول میزنید

  پاسخ
 • هفته پیش من دوبار در یک روز رابطه مقعدی داشتم و بعد از اون حس میکنم مقعدم باز شده و به حالت اولیش بر نمیگرده خیلی نگران شدم باید چیکار کنم؟ احساس میکنم اگه دستشوییم بگیره نمی تونم کنترل کنم خودمو

  پاسخ
  • احتمال آسیب به مقعد و عضلات آن وجود دارد که موجب گشاد شدن مقعد شده است بهتر است به یک متخصص کولورکتال مراجعه نمایید تا راه درمان آن را براساس میزان حاد بودن بررسی نماید.

   پاسخ
 • سلام ، اگر کسی برای سلامتی خودش ارزش قایل باشه هرگز به طرف مقابلش اجازه رابطه مقعدی را نخواهد داد ،از طرف دیگه هم اگر کسی شما را واقعا دوست داشته باشه هرگز به خودش همچین اجازه ای را نمی‌دهد که بخاطر یک لذت زودگذر طرف مقابل را یک عمری گرفتار ومریض ودردمند کند ،بیش از 90 درصد افراد که در اینجا اظهار نظر کردند ، دچار مشکل شدند ، پس حتی یکبار هم به امتحانش نمی ارزه،

  پاسخ
 • سلام من برای بار اول
  دو بار در یک روز به اصرار همسرم رابطه معقدی داشتم و بعد از اون گاز روده بیشتر شده و با بی اختیاری هست
  چه مشکلی به وجود اومده؟
  اگر این رابطه دیگر هرگز تکرار نشه مشکلی پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • در صورت تکرار علائم باید به متخصص مراجعه کنید. مقعد به هیچ عنوان خاصیت ارتجاعی مانند الت زنانه را نداشته و ممکن است در اثر ورود شی خارجی دچار اسیب شده باشد.

   پاسخ
 • سلام دکتر خسته نباشید رابطه مقعدی بعد از سقط جنین خطرناکه؟ ممکنه اسیب بزنه به بدن؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید مدتی قبل با خانمی رابطه از مقعد داشتم که ایشون میگفتن قبلا زگیل تناسلیداشتن و خب شدن. با اینکه من زائده ای ندیدم ممکنه باز مبتلا شم به زگیل؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ممکن است زائده ها به گونه ای باشند که شما آنهارا ندیده باشید یا ویروس همچنان بر بدن خانم موجود بوده باشد بهتر است آزمایش دهید.

   پاسخ
 • خسته نباشید ژل لوبریکانت برای مقعد ضرر نداره؟ اگر استفاده شه حین رابطه؟

  پاسخ
 • سلام با اینکه میدونم رابطه مقعدی خیلی عوارض داره تنها نوع رابطه ای هست که برام لذتبخشه

  پاسخ
 • دلیل اسهال شدن بعد از رابطه مقعدی چیه اقای دکتر؟

  پاسخ
  • بهتر است از برقراری رابطه مقعدی دست کشیده تا از عوارضی چون اسهال درامان بمانید. گاه به دلیل تلیه اسپرم درون مقعد فرد دچار اسهال می شود

   پاسخ
 • اقای دکتر همسر من درخواست رابطه مقعدی از من دارد ایا رابطه مقعدی ماهی یکبار ضرر دارد؟

  پاسخ
  • رابطه مقعدی با هر تعداد که انجام شود اسیب زننده بوده و نمیتوان ان را تایید نمود

   پاسخ
 • سکس مقعدی چقدر طول میکشه اثارش از بین بره؟

  پاسخ
 • رابطه از پشت باعث گشادی میشه؟

  پاسخ
  • بله دوست عزیز رابطه مقعدی موجب اسیب به عضلات مقعد و در نتیجه گشادی مقعد می شود

   پاسخ
 • به نظره من رابطه مقعدی حرامه و نباید به هیچ وجه داشت

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر یک بار این کارو انجام دادم و دو روزه شکمم کمرم درد می‌کنه و شکم روی دارم چیکار کنم خوب شه ⁦‍⁩خو

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز پوزیشن نامناسب میتواند علت کمر درد و دل درد شما به دلیل آسیب روده ای تلقی می شود. از حمام نشیمن (sitz bath ) موقتا کمک بگیرید درصورت عدم بهبودی به پزشک مراجعه کنید

 • آیا رابطه مقعدی و ریخته شدن منی داخل آن باعث میشه فرد مفعول به این عمل عادت کنه وباز احساس نیاز به رابطه مقعدی بکنه بعبارتی معتاد رابطه مقعدی بشه ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ریختن اسپرم درون مقعد تنها موجب بروز عفونت و حساسیت میشود.

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    ایا رابطه از پشت، اونم ماهی یکبار یا دو ماه یکبار، عوارض مشهودی داره؟
    اینکه عوارض داره رو میدونم، نظرم اینه ک بصورت مکرر تکرار بشه عوارض داره ولی ماهی یکبار چی؟؟

 • ولی شما خانم نیستید و تشویق نکنید دختران و زنان این کشور قربانی اهداف شوم و بدبختی در زمان پیری این زنان نیاورید سکس مقعد بی عشق ترین سکس است

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  اینکه رابطه از پشت عوارض داره رو میدونم، اما رابطه ماهی یکبار یا دو ماه یکبار، درصورتی که بهداشت رعایت بشه عوارض مشهودی داره یا نه؟

  پاسخ
 • سکس از پشت باعث میشه مقعد گشاد بشه؟ اگر کم انجام بشه یعنی ماهی یکبار مثلا بازم ایراد داره؟

  پاسخ
 • ......................
  آوریل 15, 2023 1:06 ب.ظ

  دختر مجرد هستم که نمیخوام رابطه کامل داشته باشم اگر رابطه از پشت برقرار کنم پزشک متوجه این موضوع میشه؟

  پاسخ
 • سلام اقای دکتر من چند بار سکس از پشت داشتم الان چند وقت میشه حس میکنم بی اختیاری گرفتم و دهانه مقعدم تو حالت عادی هم بازه خیلی خجالت میکشم برم دکتر چون پسرم لطفا راهنماییم کنید با دارو خوب نمیشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز هرچه سریعتر به متخصص مراجعه نمایید تا نسبت به درمان عارضه اقدام نماید. بی توجهی به این مشکل درمان را برای شما سخت تر خواهد کرد.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم رابطه از پشت باعث عفونت میشه؟ من شنیده بودم عفونت میاره درسته؟

  پاسخ
  • بله امکان انتقال انواع بیماری های عفونی و جنسی در برقراری رابطه مقعدی وجود دارد.

   پاسخ
 • سلام
  من تا به حال رابطه ی مقعدی نداشتم و اجازه ی این کار روهم نمیدم ولی میخواستم بپرسم ایااستفاده از ویبراتورهای ضعیف و خیلی کوچک برای مقعد تا چه حد ضرر داره؟

  پاسخ
 • سلام اقای دکتر خسته نباشید میخواستم بدونم انجام رابطه مقعدی باعث بزرگ شدن باسن میشه؟

  پاسخ
  • خیر به هیچ عنوان رابطه مقعدی موجب بزرگ شدن باسن و نشیمنگاه نمی شود

   پاسخ
 • رابطه مقعدی چاق میکنه ادم رو؟ یا باعث حاملگی میشه؟

  پاسخ
  • برقراری رابطه مقعدی موجب چاقی نمی شود و شایعه ای بیش نیست. همچنین در صورتکیه اسپرم بر روی واژ« ریخته نشود امکان بارداری وجود ندارد.

   پاسخ
 • سلام من از وقتی که رابطه مقعدی داشتم اکثر اوقات احساس دفع دارم اما هیچ چیزی نیست میخواستم بدونم طبیعیه؟اگر مشکلی باشه چجوری قابل درمانه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز احتمالا عروق درون مقعد شما متورم شده و سبب بروز چنین علائمی میشود بهتر است به متخصص مراجعه کنید ممکن است به همورئید مبتلا باشید.

   پاسخ
 • سلام وقت تون بخیر
  دخترم و ۱۵ سالمه اینکه حین رابطه از پشت نمیتونم مدفوعمو کنترل کنم و خارج میشه واقعا حال آدم و بد می‌کنه
  میشه راهنمایی کنید ک چی کار باید کنم

  پاسخ
  • در ابتدا باید این نکته را بدانید که برقراری رابطه مقعدی موجب اسیب های بسیاری برای بدن می باشد که جبران نا پذیر خواهند بود. همچنین اگر با دانستن تمام عوارض رابطه مقعدی علاقه به انجام آن دارید بهترین راه تخلیه مقعد یک ساعت قبل از انجام رابطه می باشد

   پاسخ
 • من یک بار از پشت انجام دادم . و برای سلامت بدنم از پشت و جلو برم چه ازمایشی یا چه کاری انجام بدم؟ چطوری بفهمم مشکلی واسم پیش نیومده ؟ چون از بیماری ها میترسم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز در صورت عدم مشاهده علائم می توانید به متخصص زنان مراجعه نمایید تا ازمایش هایی همچون تست پاپ اسمیر یا دیگر مروارد برای شما تنظیم شود.

   پاسخ
 • برای بارداری خارج از رحم چطوری بفهمیم؟ و چگونه بارداری خارج از رحم صورت میگیرد؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز به متخصص زنان و زایمان مراجعه نموده و درخواست انجام سونوگرافی بدید

   پاسخ
 • سلام اقای دکتر بنده با همسرم چند بار رابطه مقعدی داشتیم که باعث شده الان وقتی میخوام دستشویی کنم دم مقعدم بسوزه یه وقتاییم خون میاد باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • ممکن است این عارضه ناشی از به وجود اومدن شقاق باشد؛ حتما به متخصص مراجعه کنید. از برقراری رابطه مقعدی خود داری کنید

   پاسخ
 • رابطه مقعدی برای بواسیر خوبه؟ یکی میگفت اگه رابطه داشته باشی بواسیر برمیگرده داخل درسته؟

  پاسخ
  • خیر به هیچ عنوان رابطه مقعدی چنین قابلیتی نداشته و علاوه بر آن موجب حاد شدن شرایط و تحریک دهانه مقعد نیز می گردد.

   پاسخ
 • برای رابطه مقعدی چه پمادایی خوبه؟ میشه راهنمایی کنید که از چه پمادایی استفاده کنم که کمتر درد بیاد؟

  پاسخ
  • لیدوکائین و ژل های زناشویی در بازار وجود دارند که مناسب برقراری رابطه مقعدی هستند.

   پاسخ
 • دست های نامرئی
  ژوئن 10, 2023 5:09 ب.ظ

  عوارض لیدوکائین
  برخی از عوارض جانبی رایج لیدوکائین برای رابطه مقعدی عبارتند از: علائم تحریک (محصولات موضعی)؛ یعنی قرمزی، تورم لکه‌های قرمز یا بنفش پوستی فشار خون پایین (هیپوتانسیون) قرمزی در محل تزریق بی حسی و گزگز سرگیجه، سردرد تحریک پوست تهوع، استفراغ خواب آلودگی تورم (ادم) یبوست گیجی لرزش عوارض جانبی جدی لیدوکائین نیز عبارتند از: تشنج ایست قلبی متهموگلوبینمی هیپرترمی‌بدخیم ضربان قلب غیر طبیعی واکنش‌های آلرژیک شدید (آنافیلاکسی)

  پاسخ
 • سلام، بنده 21ساله ام
  چهارساله پیش حدودا 20بار رابطه مقعدی داشتم
  آیا در ازمایش مشخص میشود؟
  فقط کمی چروک اطراف مقعدم کم شده
  چطوری میتونم یه حالت اول برگردونم
  ورزشه موثره؟
  و اینکه میگن پوزیشن Ride از آلت باعث گشادی تر شدنش میشه چون عمیق دخول صورت میگیره
  این حقیقت داره؟بخاطر همین بعد از این همه سال هنوز عین قبل نشده؟
  متشکرم از شما

  پاسخ
  • سلام عضلات مقعد خاصیت ارتجاعی ندارد؛ به همین دلیل است که مقعد شما به حالت ابتدایی باز نمیگردد. ورود هر شی با هر پوزیشنی موجب اسیب به مقعد م یگردد.

   پاسخ
 • سلام دکتر خسته نباشید ، می خواستم بدونم اگه تمام رابطه با سکس واژینال پیش بره و سکس آنال در تهش به جهت ریختن منی در مقعد باشه ، با رعایت تمام نکات بهداشتی و فیزیکی لازم ، آیا بازم ممکنه مشکل پیش بیاره؟

  پاسخ
  • بله ریختن اسپریم یا منی در مقعد موجب ابتلا به ویروس یا باکتری م یگردد که برای سلامت فرد مضر است. علاوه بر آن اسیبی که رابطه مقعدی به عضلات مقعد وارد میکند نیز جبران ناپذیر است.

   پاسخ
 • سلام خدمت هموطنان عزیزم
  بنظر اینجانب رابطه مقعدی چونکه شخص مفعول هیچ ماده لزجی در مقعد ندارد و اصطکاک ایجاد میشه هرچند با ژل و مواد روان کننده باشه، همان بهتر که انجام نشود. در کل این رابطه درد و عوارض همراه داره و اینو همه میدونن پس چرا انجامش بدیم؟ از دلایل حرام بودن این عمل قبیح هم همین عوارض لحظه ای و بلکه درازمدت ان است.
  یه عمل قبیح رو با وسوسه شیطان میخوایم در جامعه مباه جلوه بدیم
  والله نزدیکی از جلو اونم با حلال و همسر لذتی داره که هیچ چیزی به پاش نمیرسه
  بزاریم درست لذت ببریم

  پاسخ
 • خسته نباشید من تو کل عمرم چند بار رابطه داشتم ز مقعد که الان 3سال میگذره از اون موضوع اما حس میکنم هنوز مقعدم گشاده

  پاسخ
 • سلام ببخشید من امروز دو بار رابطه مقعدی داشتم الان بی اختیاری مدفوع دارم خوب میشه بی اختیاریم؟

  پاسخ
  • با سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز خیر به طور کامل مقعد به حالت ابتدایی باز نمی گردد.

   پاسخ
 • باسلام .من بعد از مدفوع از مقعد خون روشن می اید .من ۱سال پیش در دوران نانزدی رابطه مقعدی داشتم ایا این اعلام باعث رابطه مقعدی بوده یا چیز دگر

  پاسخ
  • بله می تواند ناشی از رابطه مقعدی پارسال باشد اما با توجه به اینکه تازه به این مشکل دچار شده اید به یک متخصص هموروئید مراجعه کنید ممکن است عارضه ناشی از هموروئید باشد.

   پاسخ
 • سلام من ۵ ماه پیش فیشرو تنگی مقعد داشتم دکتر عملم کرد الان بعد از ۵ ماه همسرم رابطه مقعدی میخواد میتونم داشته باشم یعنی خطرناک نیست؟

  پاسخ
  • خیر به هیچ عنوان این رابطه پیشنهاد نمی شود. انجام این رابطه تنها موجب بازگشت بیماری شما می شود.

   پاسخ
 • سلام دکتر من بواسیر داشتم قبلا اما عمل کردم و الان خیلی وقته که خوب شدم میخواستم بدونم الان اگر از پشت رابطه داشته باشم تاثیری داره یا نه؟ ممکنه باز بواسیر بگیرم؟

  پاسخ
  • خیر به هیچ عنوان نباید رابطه مقعدی داشته باشید. امکان بازگشت عارضه از این طریق وجود دراد

   پاسخ
 • خسته نباشید اقای دکتر ممکنه بفرمایید رابطه مقعدی بعد از گذشت مدت 7ماه باز هم مشخص است یا خیر؟

  پاسخ
  • در صورتیکه چین چروک های اطراف مقعد از بین نرفته باشد خیر قابل تشخیص نخواهد بود

   پاسخ
 • من تا الان بالای 20 بار رابطه از پشت داشتم ولی تاا الان مشکل برام پیش نیومده فقط الن چند روزه از اخرین بار رابطم دور مقعدم دونه ریز زده چه پمادی خوبه؟

  پاسخ
  • برقراری رابطه مقعدی عوارض چنین شکلی داشته که ممکن است ناشی از ابتلا به زگیل مقعدی باشد. بهتر است سریعا به متخصص مراجعه کنید.

   پاسخ
 • سلام آقای دکتر خسته نباشید میخواستم بدونم برای سکس از پشت هم نیازه که کاندوم استفاده بشه؟ یعنی امکان بارداری وجود داره؟

  پاسخ
 • من تو سن 17سالگی چند بار از پشت رابطه داشتم الان 21سالمه و هموروئید شدید گرفتم ممکنه از اون سال تاثیر اون رابطه مونده باشه؟

  پاسخ
  • امکان این موضوع هست اما با توجه به گذشت تعداد سالها ممکن است دلیل دیگری برای ابتلا هب هموروئید وجود داشته باشد

   پاسخ
   • سلام
    من ۱۸سالمه چندین بار رابطه مقعدی داشتم
    میتونم بپرسم در آینده وقتی برای آزمایش بکارت میرم
    اگر مقعد هم چک بشه
    مشخص میشه یا نه

   • سلام دوست عزیز در آزمایش بکارت تنها پرده بکارت شخص بررسی می شود.

 • آقای دکتر من دختر هستم و 27 سالمه . 8 ساله که رابطه مقعدی دارم با پارتنرم. هم من و هم اون خیلی لذت می‌بریم . چیکار کنیم این عادتمونو ترک کنیم ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز حتما به یک مشاوره مراجعه نمایید این کار نه تنها بر سلامت جسم تاثیر گذار است می تواند سبب بروز آسیب روانی نیز بشود.

   پاسخ
 • رابطه مقعدی ممکنه باعث بارداری بشه؟

  پاسخ
  • سلام بله در صورتکیه که اسپرم بر روی واژن ریخته شود ممکن است برای فرد امکان بارداری پیش آید

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید که دکتر میخواستم بپرس من کاندوم رابطه مقعدی فرق دارد؟

  پاسخ
 • سلام 18سالمه و رابطه مقعدی از پشت داشتم چند باری میخواستم بدوننم بخوام ازدواج کنم مشخص میشه؟

  پاسخ
 • سلام من حدودا دوماه پیش رابطه مقعدی داشتم و این ماه عادت نشدم ممکنه از رابطه مقعدی باردار شده باشم؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز در صورت ریخته شدن اسپرم بر روی واژن بله امکان بارداری وجود دارد؛ از یک بیبی چک استفاده کنید

   پاسخ
 • رابطه مقعدی دردناکه؟

  پاسخ
 • با همسرم چهاربار رابطه مقعدی داشتم الان به صورت وحشتناک باد در معده م می پیچه و با صدای وحشتناک خارج میشه؛ آخه بعد رابطه دل درد شدید و پشت درد و کمردرد گرفتم و …؛ لطفا از این رابطه مسخرهدپرهیز کنید به عوارض ش نمی ارزه

  پاسخ
 • سلام من چند بار رابطه داشتم با یه اقایی البته از پشت بعد ازشون جدا شدم حالا دور تا دور مقعد من بعد یک ماه دونه های ریز زده

  پاسخ
  • احتمالا ویروس اچ پی وی داشتندکه علائم رو الان نشون داده و شما به زگیل مقعد دچار شدید

   پاسخ
 • سلام من نمیدونم این رابطه از مقعد چهع لذتی داره آخه اصلا نمیشه تحملش کرد واقعا درد آوره

  پاسخ
 • سلام ببخشید من پسرم و رابطه مقعدی انجام دادم و مایع منی و پیشاب درون مقعدم ریخته شده
  خواستم بپرسم عوارض این چیه
  و اینکه احتمال بارداری در پسر وجود داره؟

  پاسخ
  • عوارض ریختن اسپرم درون مقعد شامل: ابتلا به بیماری های روده ای، عفونت و مشکلات روده ای و مقعدی می باشد. و اینکه خیر احتمال بارداری به هیچ عنوان برای مردان وجود ندارد

   پاسخ
 • من ماهی یکبار دارم رابطه مقعدی انجام میدم ضرر داره؟

  پاسخ
 • سلام من ۱۹ بار با دوست دخترم از عقب سکس داشتم آبمو خالی میکردم الان میخواد ازدواج کنه ببخشید سوراخش یکم باز شده راهی هست بشه تنگش کرد که شوهرش نفهمه

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ایشان ممکن است دچار آسیب به اسفنکتر شده باشند. ممکن است پزشک انجام لیزر را تجویز یا حتی درمان را رد کند.

   پاسخ
 • پیشنهاد من به خانمهای گرامی ( شوهر دار) اینه که اگه شوهرتون اصرار به آنال سکس داشت حتماً بهش توجه کنید و برآورده کنید. در غیر اینصورت تعجب نکنید که شوهرتون با کس دیگه ای رابطه برقرار کنه.
  و به دختر خانمهای گرامی اینه که قبل از ازدواج سکس نکنید. یعنی نگذارید آلت پسر وارد بشه، چون بعد از سکس معمولا پسرها فکر ازدواجو با شما از سرشون بیرون میکنن. میتونید هر کاری بکنید بجز دخول.

  پاسخ
 • من تقریبا دو روز پیش رابطه مقعدی داشتمو دقیق یادم نیس منی روی واژنم ریخت یا نه خیلی ترس از بارداری دارم چند درصد امکان بارداری وجود داره؟برای جلوگیری چیکار میشه کرد؟؟

  پاسخ
  • اگر اسپرم بر روی واژن ریخته باشد به گونه ای که امکان نفوذ به داخل واژن وجود داشته باشد امکان بارداری وجود دارد در غیر این صورت خیر؛ بعد از ده روز می توانید از بیبی چک استفاده کنید.

   پاسخ
 • هالزییییی
  آگوست 28, 2023 1:40 ب.ظ

  سلام من ۲۴ سالمه میخواستم ازتون سوال کنم که رابطه از پشت برای من خیلی لذت بخشه انقد‌ لذت داره که شریک جنسیم میگه انگار از جلو رابطه داری میخواستم بپرسم که چرا از پشت برام لذتش بیشتره ؟؟؟؟؟ چه دلیلی داره؟؟؟

  پاسخ
  • با یک سکس تراپیست مشورت کنید، اما به طور کلی مقعد دارای گیرنده های جنسی می باشد که موجب تحریک و ارضای جنسی در بین زنان و مردان می باشد

   پاسخ
   • با سلام خدمت دکتر من علم این کارو ندارم ولی تجربه دارم که به درد اونا که میخوان از پشت رابطه داشته باشن میخوره ببینید خانوم ها عزیز
    اگر دفعه اولتون هست و میخواید لذت ببرید دفعه اول اصلا نباید آقا آلتش رو داخ ببره باید اول
    هر دو کاملا شستشو انجام بدن که میگم بعد خانوم چطوری بشوره
    و بعد بهترین پوزیشن سکس مقعدی واس دفعات اول به پهلو بودن دو طرف هستش و اصلا واس دفعات اول قبول نکنید که داگی استایل یا دمر بخوابید چون اذیت میشید بعد حتما خیلی چرب کنید و خیل آروم بدون فشار آقایون بمالید دهانه مقعد رو حدود ده دقیقه بعدش برای این که آقا حالش بد نشه و لذت ببره با آلت چرب کرده خیلی آروم سعی کنی سوراخ رو تحریک کنید ن این که داخل کنید فقط فقط در حدی فشار بدین که نهایت نصف نوک آلت بره تو ن بیشتر و هر دفعه بیشتر بیشتر اینجوری اگرر عجله نکنید خیلی راحت هر چقدرم تنگ باشن بعد چند بار رابطه باز میشن خانوم و لذت میبرن و

 • سلام وقت بخیر .
  ببخشید میگم ک رابطه مقعدی مثلا۴بار تو ی ماه ضررش بیشتره یا ماهی یکبار یعنی اگه بینش فاصله باشه عوارضش کمتر نمیشه؟ تایمشم طولانی نباشه مثلا کمتر از یک دقیقه.

  پاسخ
 • سلام .من ی سوالی ک برام پیش اومده اینه که اگه با چندبار رابطه مقعدی مشکل گشادی و این چیزا ب وجود میاد پس اینا ک گی هستن چیکار میکنن.

  پاسخ
 • سلام من از مقعد رابطه داشتم همسر ایندم متوجه میشه؟

  پاسخ
 • سلام من 3 بار رابطه مقعدی داشتم و الان چند روزی هم میگذره میخواستم بدونم اگر دیگه انجام ندم برام مشکلی پیش نمیاد و آیا با 3 بار اونم به مدت 1 دقیقه قابل تشخیص هست یا نه؟

  پاسخ
 • سلام یعنی واقعا مدت زمان رابطه تاثیری رو عوارض نداره مثلا فرق نمیکنه ی دقیقه طول بکشه یا ۵ دقیقه ؟!

  پاسخ
  • خیر زمائنیکه الت تناسلی به داخل مقعد وارد می شود؛ اگر طرفین دارای بیماری ویروسی جنسی باشند منتقل می گردد علاوه برآن آسیب به عضلات اسفنکتر نیز ممکن است رخ دهد

   پاسخ
 • من موقع رابطه اصلا درد ندارم ولی بعدش که میخام دستشویی کنم سوزش بدی میگیرم طبیعیه این موضوع؟

  پاسخ
 • چندین بار رابطه مقعدی داشتم که ناخواسته و به زور بوده همینطوری اخرین بار مقعدم زخم شد یک هفته هم گذشته خونریزی داره باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • دوست عزیز خپحتما به متخصص مراجعه کنید ممکن است دچار زخم شقاق یا حتی زگیل شده باشید

   پاسخ
 • بی حسیم بزنی باز درد داره؟

  پاسخ
 • سکس از پشت باعث حاملگی میشه؟

  پاسخ
  • سلام در صورتیکه خانم دچار بیماری فیستول مقعد به واژن باشد یا اسپرم بر روی واژن ریخته شود.

   پاسخ
 • خیلی اطلاعات عالی و کاملی بود دستتون درد نکنه

  پاسخ
 • سلام دکتر من با دوست دخترم که ۲۲سالشه رابطه معقدی برقرار کردم .
  و حس کردم براش خیلی راحته درد زیادی نداشت .ازش پرسیدم که تا حالا رابطه داشتی گفته نه .ولی بهم میگه بدم نمیاد و بعدش دوباره ام رابط بر قرار کردم ترشح خیس شدن داشت که لذت هم میبرد .بنظرتون ممکنه که تو اولین رابطه اینطوری باشه

  پاسخ
 • سلام میخواستم بپرسم کاندوم پاره بشه برا یک بار بارداری بوجود میاره چکار کنم

  پاسخ
  • سلام ارتباطی به تعداد دفعات نداره در صورتی که مایع منی وارد واژن شده باشه احتمال بارداری وجود دارد

   پاسخ
 • سلام
  ممنون بابت مطالب آموزنده و بسیار خوبتون،
  خیلی ممنون ، واقعا از این مطالب هم لذت بردم و آگاه شدم
  دمتون گرم

  پاسخ
 • من چندین ساله با رابطه مقعدی ارضا میشم و ایا به خاطر تحریک پروستاته؟تا حالا مشکلی نداشتم و اگر بخوام با خانمی ازدواج کنم همسرم ایندم میفهمه؟

  پاسخ
 • شنیده ها ودیده ها حکایت ازاین داره که قوم لوط درایران ساکن بودن

  پاسخ
 • رابطه داشتن از پشت چطوری باعث زخم میشه؟ اگر قرار باشه با آلت زخم بشه واژن هم خب زخم میشه

  پاسخ
  • خیر وازن دارای حالت ارتجاعی است؛ در صورتیکه مقعد به این صورت نبوده و با وارد شدن آلت باعث ایجاد زخم در این ناحیه می شود.

   پاسخ
 • من چندباری از پشت رابطه داشتم هیچی نشده قپفقط بعدش که خواستم دستشویی کنم یه دل پیچه بدی بهم دست داده

  پاسخ
 • من چند بار با نامزدم از پشت رابطه داشتم اما اصلا تنگ نبوده و خیلی راحت رابطه برقرار شد ممکنه ایشون با کس دیگه ای هم بوده باشن ؟

  پاسخ
  • برخی افراد به طور ذاتی دارای عضلات اسفنکتر ضعیف تری هستند و راحت بودن رابطه نمی تواند دلیلی بر روابط دیگر فرد باشد. بهترین راه این است که از خود ایشان بپرسید

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر ببخشید این سوال رو میپرسم اما من به خاطر رابطه مقعدی که داشتم زخم شده دم مقعدم باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز می توانید از پماد فیشر استفاده کنید؛ اما بهتر است ابتدا به پزشک مراجعه تا علت دقیق بررسی شود

   پاسخ
 • تا به حال نشنیده بودم رابطه مقعدی رو اخه این چه کاریه

  پاسخ
 • سلام 25 سالم هست و نامزد هستم و در این مدت میخواهم رابطه مقعدی داشته باشم ایا ضرر دارد و باعث بیماری می شود؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز بله برقراری رابطه مقعدی نه تنها باعث بروز بیماری بلکه باعث بروز گشادی مقعد و عوارض جبران نشدنی آن می شود.

   پاسخ
 • سلام من دچار مشکلی هستم که امیدوارم کمک کنید بهم من همسر دارم اما دوست ندارم رابطه واژینال داشته باشیم و رابطه از مقعد رو بیشتر ترجیح میدم باید چیکار کنم ؟ خودم هم میدونم که همسرم اذیت میشه اما نمیتونم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم که ممکنه از رابطه از پشت باردار شد؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز خیر، اما اگر اسپرم به درون واژن راه پیدا کند امکان بارداری هم وجود دارد.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید من با خانمم می خوام از قسمت مقعد استفاده کنم واینکه خیلی تنگه هم با کادوم هم با ژل استقاده کردم نمیره داخل چیکارکنم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خدمات
فهرست